Spordan anlayan biri yardımcı olabilir miii?

Şekeri hafif belirgin six pack için kesmiş durumdayım. şu an hatlar biraz belli Ancak halen çok çıkmış değiller. nutelladan vazgeçemeyen biri olarak Kaslarımın daha belirgin olması için Nutellayı kesmiş durumdayım. sorum şekersiz sarelle fındık kremasını tavsiye eder misiniz arada bir yemek için? kahvaltıda 1 tatlı kaşığı kadar tüketmeyi düşünüyorum. içindeli tatlandırıcının yanı izomaltın bir zararı olur mu? bir arkadaşım tatlandırıcılar vücuttan atılmıyor ama bal doğal şekerdir hergün bir tatlı kaşığı kadar bal ye birşey olmaz ama tatlandırıcı olan hiçbirşeyi yeme dedi o yüzden kafam karıştı :/ içindekiler şu şekilde;
İçindekiler: Tatlandırıcı (izomalt), bitkisel yağ, fındık (), yağsız süttozu, kakao tozu, peynir altısuyu tozu, emülgatör (soya lesitini), doğal aroma (vanilya), tatlandırıcı (sukraloz).

Besin Değerleri (100g için)
Enerji:
458 kcal
Yağ: 32.4 g
Doymuş yağ:
6.7 g
Trans Yağ: 0 g
Karbonhidrat: 57.7 g
İzomalt: 45.5 g
Şeker: 0 g
Lif: 0.6 g
Protein: 6.6 g
Sodyum: 100 mg

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1. si söyledigin şeylerın hepsını geçtim içindekilerde doymuş yağ var yani senin anlayacagın deyimle kötü yağ var. kötü yağlar ve iyi yağlar diye 2ye ayrılır. iyi yağlar ve karbonhidratlar egzersizde eneerjiye dönüşür. kötü yağlar vücudunda yağa dönüşür ve zor erirlere ve kötü bir görünüm oluştururlar. Eger vücudun birazdaha belirgin olmasını istiyorsan benim yaptıgımı yap. bende fitness calısıyorum. sen zayıflama, kaslarını belirginleştir yani biraz büyült. çikolatayı ksmen lazım yoksa olmaz.

1|0
    0|0
    • anladım teşekkür ederim. zaten kötü yağ neredeyse hiç tüketmiyorum böyle iki haftada 1 çikolata dışında.. ama tamamen kesersem kendimi çok kısıtlanmış hissediyorum daha sonra daha beter yiyorum Nutellayı o şekilde 3 hafta kesmiştim kendimi baskı altında hissettim hep sonra bir oturuşta kavanozun yarısını gediğimi hatırlıyorum :/ kilo almıyorum ama Kaslarımın belirginleşmesini geciktiriyorum. o yüzden hiç olmazsa şekersiz olsun diye sarelleyi aldım ama hiç yemesem daha iyi olacak sanırım..

• bitter çikolata ye onda şeker oranı normal çikolatanın şeker oranından az

En İyi Kız Görüşü

• arkadasın haklı.

zamanında cok dıyetısyene gıttım ve hepsının ortak bır gorusu vardı.
    eger tatlıyı lıght sekersız vb denılen sekılde alacaksanız almayın. cunku sekerlı olan bıseyın tatlandırıcı ıcermeı daha sakıncalı bır durmdur demıstı ve buna cok cok mantıklı gemıstı. cunku tatlandırıcılarda, netıcesınde ılac turevı seyler. kuzum sen kahvaltıda abartmadan tepeleme yapmadan ye nutellanı sonra onu erıtırsınde sıxpacınıde yaparsın, herbıseyın olur. ama sunu yap hergun yeme... cunku bu alıskanlık olmus sende. once bu ıradeyı goster. zamanla emın ol kendıne kıyamayacaksın. azaltma yontemını uygula. bırgun ye bırgun yeme ya da pzt crs cuma dıye bır perıod tuttur. sana tek tavsıyem budur. nutellanı ye 1 tk ye ama hergun yeme ;) <3 <3

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşın kimse haklı. Bir kere çikolatadır, bisküvidir envai çeşit ambalajlanmış ürünlerin hepsinde koruyucu kimyasallar var. En az katkılı olanında bile emülgatör var. Hiç kaloridir vs. muhabbetlerine girmeyeceğim. Ne güzel şekeri kesmişsin, Sarelle'yi de kessen ne olur. Bal, pekmez gibi ürünler abartılmadığı sürece iyi gelir. Hatta biraz pahalıdır ama kestane balını günde bir tatlı kaşığı olacak şekilde tavsiye edebilirim.

1|0
    0|0
  • fıstık ezmesi yap şeker krizine iyi geliyor tabi alejin yoksa yapımı cok basıt tuzsuz fıstık az biraz ciğ badem damak tadına göre bal koy brender gecir lapa olana kadar icindeki protein kaliteli yag ve vitaminler cook yararlıdır tavsiyem öyle yapıyorum.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ancak fıstık ezmesine fena halde alerjim var, azıcık yese bile yüzümde fosur fosur geçmek bilmeyen sivilceler çıkıyor ve yayılıyor kaç aydır onlarla uğraşıyorum :( bu yüzden mümkünse fıstık ezmesi benden uzak olsun..

• evet alacağım teşekkür ederim :) şimdilik ülkerin %80'ini buldum, %90 da alacağım mutlaka. böyle şekersiz sarelle tüketeceğime arada bir bal yerim daha iyi sanki hem doğal olur hem ne yediğimi bilirim :/

• Afiyet olsun :) bol sporlu diyetli günler dilerim.

• Tatli ihtiyacini gunde bir meyveyle tuket

0|0
    0|0
  • 1 tatlı kaşıktan bişey olmaz ye

0|0
    0|0
  • diyet yap sahsen ben seker pek yemem

0|0
    0|0
  • 5 tatlı kaşğına kadar yiye bilirsin çünkü sabah çok yakarsın kaloriyi ondan bişey olmaz

1|0
    0|0
  • Onun yerine kendin birseyler yapabilirsin bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hala sarelle diyo ya :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...