Bir defalığına rüyanızın farkında olabilmeyi basarsaydınız hangi rüyayı görmek isterdiniz?

Rüyalarınızda serbestsiniz...

bunun farkında olmadığımız için elimiz kolumuz bağlı malesef...

bir defalığına rüyanızın farkında olabilmeyi basarsaydınız hangi rüyayı görmek isterdiniz?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir şey var biliyor musun?

Bir program kuruyorsun kendine ve rüyalarını yönetebiliyorsun.

Alışana kadar sancılı bir dönem ayrıca beyin de çok yorulmuş oluyor ertesi güne.

Denemişliğim var oradan biliyorum

0|1
    0|0
    • tecrube konusuyor yani?

hangı leveldesın pekı...program hala sende yuklu mu yoksa zamanla vırus gırıo mu ('.')

• Bir kerede olmaz ki :D bir geceni hiç uyumadan sürekli görmek istediğini düşünerek geçireceksin ve öyle uyuyacaksın bir kaç saat geçtikten sonra alarm çalacak kalkıp not alacaksın gördüklerini sonra aynı şeyi yapmaya devam edeceksin sabaha kadar.

• o zmn benım gözler (''.'')

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçenlerde rüya görüyodum sonra kendi kendime 'oo ben rüyadam yeah' falan dedim rüyada olduğumu anladım ama istediklerimi yapamadım. Yani rüyada olduğunu anlasan bile istediğini yapamıyosun. Ayrıca Astral Seyahat falan var ama o ruhun bedenden ayrılıyo istediğini yapıyosun.

0|0
    0|0
  • çok inception izlemişsin sen :D

0|0
    0|0
    • sen de cok guneste kalmısın ('.')

• hemen bır onyargı hemen bır sorgusuz sualsız ınfaz arayışları...

klavyemde bazı harfler calısmıyo olamaz mı ('.')

• bence sen önyargılısın kötü birşey dediğimi sanıp saldırmaya başladın.cahil insanlar gibi ...

hem nasıl oluyorsa bütün türkçe karakterlerin bozulmuş . al ben sana hediye olarak ş i ü ğ ö ç harflerini vereyim kopyalayıp kullanırsın.

Erkekler Ne Diyor 1

• 3 defa oldu sadece, 2 sinde başarılıydım uçtum kaçtım, olmadık yerlere gittim, yorgun uyanıyorsun, birinde ise rüyada olduğumu farkedince yüksekten yatağa düşmüş gibi sarsılarak uyandım. kasınca olmuyor ama güzel birşey

0|1
    0|0
    • nasıl basarıosun bunu pekı...

• scribd.com'da astral seyahat yada lucid rüya diye arayabilirsin, yalnız gerçeklerden kopuk bir sürü zırva var fazla sarmamak lazım

• okk bu sayfayı bı arastırıcam...

tavsıen ıcın tskkrlerr

Yükleniyor...