Spor salonuna gittiniz mi?

Sorum erkeklere. badi yaptınız mı. vucut gelıstırme yanı. sevgılıme gıt dedım bıraz yapılı ol iri ol dedım. gondercem ıkna ettım :D

0|0
118

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnız sevgilin şunu bilmeli ki bu sihirli değnek değil sabırla olacak :) ilk ay bir değişim beklemesin ilk ay ısınma sürecidir ilk 3 gün kollarını kaldıramayabilir.Isınma dönemi geçtikten sonra 3 ay düzenli giderse senin tabirinle iri olabilir :) Ama spor antrenörü ona sporcu gıdaları tavsiye edebilir aminoasit,glutamin v.b bunları almasını tavsiye etmem ama whey protein tozu içebilir ben 6 aydır gidiyorum ve hayal ettiğim vücuda ulaşmak üzereyim :) Son bi tavsiye her 15 günde bir kaldırdığı ağırlığı yarım kilo arttırsın kas oluşumu hızlanır bir anda zorlamamış olur kendini

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Gönder gönder. Orada vucut geliştikce bakan kız sayısı artsın :p

0|0
    0|0
  • Az önce spordan geldim ve şuan bitkinim,sevgilinin bitkin ve yorgun olmasını göze alıyorsan gönder ama sonradan sefasını sürersin :D

0|0
    0|0
  • ben uzun süre sporla ugrastım.sporu bırakıp fitness yaptim acıkcası cok bi yararını görmedim.uzun antrenmanlar yerine sabahları 20 şınav cekiyorum hem daha dinc oluyorum hemde vakit kaybetmiyorum

0|0
    0|0
  • badi güzel ama bıraktığın zaman kaslarda sarkma oluyo belli zaman sonra . ama fitness ı tavsiye edebilirim veya savunma sporlarını

0|0
    0|0
    • Sarkma olurda hemende üyeliğin bitince kendini salıvermek olmaz. Formda kalmk için şınav falan çekersin o bile yeter.

• 3.5 yıl once hafif kılo alayım diye gittim ve bir daha cıkamadım salondan :) Bizim gibi olayı abartırsa ilişkiniz etkilenebiklir soylemedı deme...

0|0
    0|0
  • bence saçma bak orhan gencebayın şarkısı var beni böyle sev seveceksen diye sevgilini olduğu gibi sev

0|0
    0|0
  • evet ılk ayım bıttı body yapıorum

0|0
    0|0
  • Ben şuan gidiyorum vee yani yararını görüyorummm

0|0
    0|0
  • gittim selam verdim çıktım:))

0|0
    0|0
  • evet gittim ve gidiyorum ;)

0|0
    0|0
  • gittim 8-9 ay 6 ay kilo verdim 3 ay body yaptım bıraktım devam etmeyi düşünüyorum iyi geliyor.

0|0
    0|0
  • bizim dibimizde var sen kaslısın dediler almadılar sşlkhşls

0|0
    0|0
  • fazla buyutme

0|0
    0|0
  • ben devam ediyorum ve herkese kesinlikle öneririmmmm, nedenlerini saymama gerek yok

0|0
    0|0
  • benim vücut doğal olarak iyi evdede çalışmam yetiyo zaten para verip bide ona zaman harcayamam

0|0
    0|0
  • Giderim,biskolata reklamındaki abiler gibiyim :)

0|0
    0|0
  • 4 ay falan gittim.. tekrar başlicam.. (eski)sevgilim hazzatmezdi, hoş ben de ondan hoşlanmadım zaten :-))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kııız elinden alırlar çocuğu gösterişli yapma :D

0|0
    0|0
    • bıde kumral ela gozlu :D

• sonra duvarlara vurma başını :D benimkide iri yapılı ondan biliyorum kız milleti çok meraklı iri yapılılara laf atıyorlar falan

Yükleniyor...