Mesaj atıp okulda selam vermeyen erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Kızlar sorum.. size bi erkek size mesaj atıp dursa toplu ,mesaj falan ama siz cevap vermiyosunuz erkeğe erkek mesajda sana mesaj atınca heycanlanıyorum falan dese siz hala cevap vermiyosanız amacınız nedir sevgilinizde var neden terslemez yada olumlu bi cevap yazmazsınız ve bu kişi size okulda selam bile vermiyorsa siz veriyorsanız okişi hakkında ne düşünseiz bu hareketleri yaparsınız ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ne arkadaş? Noktalama işaretlerini öğrenin önce. Her şey birbirine karışmış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• anlayamadım tam :( ama bu durumda bence umursamıyo kızlara göre bence cevap cevaptır olumsuz bir cevap vermişse cevap vermemesinden daha olumludur . şahsi fikrim

0|0
    0|0
    • tersledi hatta beni en son sonra mesaj atmadım bidaha 2 hafta geçti hareketleri değişti geldi önüme oturdu gözümün içine içine baktı ne bakıyon dedimüzgün bi şekilde selam vermek istedimsadece dedi normaldede hep hayvanlık yapıorm zaten sonra hep selam vermeye basladı bende selam verion ama insan bi yılbaşı mesajı atar dedim oda asıl senden bekledim dedi cevap vermionki atıyım dedim bu sefer verirdim dedi bende seneye artık dedim öyle yani

• biz erkeklere cevap versek yine bırakmıyorsunuz vermesek yine bırakmıyorsunuz umursamıyor seni

0|0
    0|0
    • tersledi hatta beni en son sonra mesaj atmadım bidaha 2 hafta geçti hareketleri değişti geldi önüme oturdu gözümün içine içine baktı ne bakıyon dedimüzgün bi şekilde selam vermek istedimsadece dedi normaldede hep hayvanlık yapıorm zaten sonra hep selam vermeye basladı bende selam verion ama insan bi yılbaşı mesajı atar dedim oda asıl senden bekledim dedi cevap vermionki atıyım dedim bu sefer verirdim dedi bende seneye artık dedim öyle yani

• ah şu ergenler mantıklı hareket etseler kız ne isteğini bilmiyor istemem yan cebime koy yapıyor biraz naz yapacak sanırım

Erkekler Ne Diyor 1

• ben şunu anladım; gel erkek erkeğe mesajlaşalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...