Siz olsaydınız ne yaparsınız?

Sevgilimin eski sevgilisi var arkadaşlar ama çok samimiler böyle ciğerim falan diyor, benim asıl sorunum şu ki sevgilimle buluştuğumuzda çocuk buna elini tutma öpmesine izin verme falan demiş evet sizde hak vereceksinizki seviyor çocuk hala bunu..bende görüşmesini yasakladım ama sevgilimin üzülmesinide hiç sevmiyorum..ne yapmalıyım sizce yada siz olsaydınız ne yapardınız

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben olsam bende yasaklardım. Eski sevgiliden arkadaş olmaz !

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hersey kiz arkadasinin elinde. o da eski sevgilisine musade, izin vermesin. adi ustune eski ve sense yeni sevgilisisin. kiz sinirini koymali eski sevgilisine. o sacmaliyor. ona ne, kizin ne yaptigi falan. o sorumlu degil ve ne cesaret yasak koyyor. sensin o kizin şu anki sevgilisi. kizda lafini versin ona. kisa kessin ve uzatmasin. insan sevdigini eski sevgilisi de olsa, paylasmaz, paylasamaz. seven insan kiskanir. affedersin, ne yuzsuz o eski sevgilisi. asil sen kiz arkadasina mesela yasak koyabilirsin. eski sevgilinle gorusme falan. bence sen en iyisi o sevgilinle bu konuyu acikca konus. bu durumdan rahatsiz oldugunu da soyle. kizla bir anlasmiya gel. kiz uzulmesin diye ama sen uzuluyon. yapma, sende kendine deger ver. sende sart koy kiz arkadasina. herseyin bir siniri ve kurali vardir. kizda seni anlamali. sana kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • Konustuk bu konuyu yatirdim masaya ve gorusmicem dedi ama o cocuk hala konusuyor ben konusayim bumarasini ver diyorum guven bana diyor off napcam ben ya

• Bence sevgilin de hala ona karşı bir şeyler hissediyor. Hissetmese görüşmezler ve senin kızdığını bile bile konuşmaya hala devam etmez. Yasaklıyormuş gibi söyleme otur rahatsız olduğunu anlat. Yasaklarsan daha çok konuşur.

0|1
    0|0
    • Benimle onun arasinda secim yap dedim beni secti ama hala konusuyorlarmi bilmiyorum

• Seni gerçekten seviyorsa zaten uyarını dikkate alır.

• nasıl ya sevgilin niye görüşüyo ki hala .s vd sen yasakladın diye üzülüyo mu yuh ben olsam bırakırdım ikisini başbaşa o nedemk öyle .s

0|0
    0|0
    • Şoyle ki dun konustuk bu konuyu ama az once facesine girdigimde o mesaj atmis yine cigerli bise ama sevgilim konusmuyor yada dha face girmedi bilmiyorum

• teşekkür ederim :)

• rica ederim :)

• yasakla ya aa ona neymiş.o eski yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• öyle sevgili mi olur la

0|0
    0|0
  • arasını boz asla görüştürme eğer sevdiğin kız üzülürse de sen git onu sev de ve ayrıl eğer seviyorsa geri döner sevmiyorsa bırak boşver sen onun hassasiyetlerine saygı duyarken oda sana saygı duyacak başka yolu yok

0|0
    0|0
    • Evet bu olabilir :-)

• Cozduk kardesim sorunu konustu cocukla cocukta anlayis gosterdi sorun kalmadi hepinize tesekkur ederim

• illa ki anlayış göstercek illa ki konuşacak sevindim adına bu kız seni seviyor Allah mutlu mesud bahtiyar eylesin

hayırlı geceler

• çok aradınmı o sevgiliyi

0|0
    0|0
  • "Yuhannesburgerler" diye bi bölüm vardı eskiden bi mizah dergisinde :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...