Üniversite hayatınız nasıldı?

Pişmanlıklarınız oldu mu hiç ?

Ben 3.sınıfım ve geçmişe baktığımda hep pişmanlıklarım var. Arkadaşlarla eve çıkamadım, staj yapamadım, arkadaşlarımla tatile çıkamadım, çapkın olamadım vsvs.

Peki sizin okul hayatınız nasıldı ?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• bende 3. sınıfım. üç-beş kez arkadaşlarla kaldık. stajımı da yaptım. arada gezdim tozdum. derslerimi de iyi getirdim. ama daha fazla gezebilirdim ve foto. çekilebilirdik diyorum. yapıcaz inş.

0|0
    0|0
    • Ben seni daha buyuksun saniyordum. Olur ins

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben dolu dolu geçiriyorum bence.

0|0
    0|0
  • güzeldi sevdigim biri vardı o günlere geri dönmek istermisin diye sorsalar asla asla asla

pişmanım daha güzel yaşamadıgım için ama bişeydende geri kalmadım derbi lere giderdim ,okeyler finlaller bile güzelldiii

0|0
    0|0
  • çok güzeldi uzatsaydımda olurdu ama şuandada hayatımı kısıtlayan birşey yok yine istediğim kadar gezerim,öğrenci evi iyidi tabi ama aile evimde de bi sıkıntım yok,tatilede çıkarım arkadaşlarımla bi sorunum yok yani

0|0
    0|0
    • Ben de bir arkadasimla tatile cikiyorum bu sene yurt disina gitcem ama istedigim kizli erkekli bir grup

• yaa ben mühendislik okumama rağmen kızlı erkekliydi arkadaşlarım,ki gerçek anlamda arkadaştık herbirimiz ben mühendislikte kız bulduysam arkadaş olarak :D sende bulursun

• bende 3. sınıfım arkadaşlarımlada kaldım yurttada kaldım şuan tek başıma yaşıyorum. hepsini denedim yani. staj yapıcam bu yaz daha başlamadı bizim stajlar. arkadaşlarımla tatile çıktım pikniğe gittim gezilere katıldım okulda aktifim.. tek derdim istemediğim bölümü okumak onuda bu yıl halledicemi düşünüyorum inş. ben okul hayatımdan çok memnunum. İstediğim şehirdeyim babam araba aldı.. daha ne olsun :)

0|0
    0|0
  • Bogaziçi'nde idim.Bende fazla yaşayamadım o hayatı.Ama değdi yahu.

Şimdi bakıyorumda,o kadarda takılacak birşey değil.

Yaşayacaklarını değil,duygularını,hislerini kaçırma,o yeter.

0|0
    0|0
    • Bogazicinde okumussun daha ne yasayacaksin. Sosyal bir hayatin mi yoktu

• Zor bir bölümde okuduydum.Evet sosyallik açısından söyledim.

Erkekler Ne Diyor 4

• senınkı harbı berbatmıs :D gelır gelmez 2. ayımda eve cıktım :D her boku yedım mutluyum uzatmadan da mezun oluyom ohh mıs :D

0|0
    0|0
    • Bende aparttayim tek basima. Sevgilim de var. İsterdim ki sevgilin olmasin kizli erkekli arkadaslarla gezip tozayim :)

• çok çılgın

0|0
    0|0
  • daha ii olabilirdi

0|0
    0|0
  • Pek iyi gitmiyor :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...