Karın kaslarina sahip olmak istiyorum?

Karın kaslarina sahip olmak istiyorum da haftada kac gun ne kadar süre ve hangi egzersizleri yapmam lazim?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yapacaksın karın kaslarını?

1|0
    0|0
    • Antrenör olacağım hoşuma da gidiyor

• antrenör derken? besyoya mı gireceksin

• Hayır spor salonu açacağız anlara ve İstanbul'da kurslarla belge alacağım 5 yıllık bir birikimim de var zaten

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• 1. şeker 0 olacak. paketli yiyecekler olmucak. tuzu azaltacaksın. sabahları kalkınca dırek su iç karnını çalıştırarak kalori yakarsın. 3 gunde 1 karın kası çalış ama hatrı sayılır şekilde calıs. karın kasını sadeece 1 hareketle bitirme en az 5 6 hareket yap cunku cok buyuk bir kas ve vücut yapısını ele alıyor. soruların varsa sor

1|0
    0|0
    • Ağırlık lazım mı?

• hayır vücut ağırlıgın sana yeterlı olur zaten 6 hareket yapmak istiyorsan 3. hareketten sonrası zor oluyor

• Önce beslenmeni düzene sokmalısın 3 beyazı kesmelisin neredeyse, sonra üst mide alt mide ve adonis hareketleri yapmalısın daha sonra hafif kardiyo ile kapatırsın...

1|0
    0|0
  • Her gün sabah akşam 5 dakika Mekik yaparsan 4 haftada belirir!!!

1|0
    0|0
  • yani itici olmak istiyorsun :)

1|0
    0|0
  • Kadın dediğin zarif olmalı ya :( karın kası ne abi.

1|0
    0|0
  • Yalnızca egzersiz yapmayla olmaz. Yağ oranının %10 civarı olması gerekiyor.

1|0
    0|0
  • Diyet yapman gerek ve agirlik kullanarak mekik crunch hareketleri yapmalisjn

1|0
    0|0
    • Ağırlık kullanarak nasıl yapacağım

• Karin kasi calisirken mekik hareketleri yapiyprsun ya yaparken elime dumbell al oyle yap yani karin kasi da bir kas agirlikla buyur

• hoş olmazz :D

1|0
    0|0
  • Ben fitness hocasıyım haftada 4 gün 25 er olmak üzere 5 set mekik çek karın kasların ortaya çıkar

1|0
    0|0
  • kaç kilosun? boşuna uğraşma bence bende zor yapamadım

1|0
    0|0
    • 50 51 gibi

• boy?

• 159

Kızlar Ne Diyor 1

• her gün 50 tane mekik çekebilirsn

0|0
    0|0