Squat ise yarıyor mu diye düşünenler?

Ben başlamadan önce cok düşündüm acaba gercek mi yoksa yalan mi diye? Kesinlikle gerçektir yapmanizi öneririm 😄

0|0
611

En İyi Erkek Görüşü

• kişisine göre deişir. akşama kadar bir tepsi börek ye ondan sonra git Squat :) olcak işmi

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• "squat işe yarıyor mu" diye düşünmek aptalca açıkçası. Herhangi bir hareket, sadece squat için geçerli değil bu. Her hareket işe yarar, yaramama gibi bir durumda hata sendedir o harekette değil. Kasları çalıştırıyorsun çünkü ona belli aralıklar, şiddetler uygulayıp nasıl bir yol izleyeceğini belirliyorsun hepsi bu.

1|0
    0|0
  • Squat en yararlı fitness hareketlerindem biridir, üstüne bide düzgün beslenip protein ağırlıklı besinler tüketince dahada yararlı olur..

1|0
    0|0
    • Protein tozu kullanmak zorunda mıyız peki?

• Protein ağırlıklı felan beslenme ya kızım kimsenin lafina bakma allahini seversen sağlığından olcan herşeyden ye sağlıklı. beslen yeter kas kaybersin yoksa

• Protein tozuna gerek yok, fabrikasyon ilaçlarını tavsiye etmem. Besin derken doğaldan bahsediyorum yumurta, balık, tavuk, kuruyemiş, mercimek, barbunya... bir sürü var. :)

• Gerçek tabi, işe yarıyor.

1|0
    0|0
    • Ağırlık gerekir mi?

• Kolay gelsin :)

• Teşekkürler

• inanmayız cek bakalım bir :D

1|0
    0|0
  • dikkat et sonra bir adım arkandan gelmesin...

1|0
    0|0
  • Yarar tabikide yapmayi bilirsen

1|0
    0|0
  • Sadece kalca mi calisiyon

1|0
    0|0
  • O nedir?

1|0
    0|0
  • Isınma hareketlerinden tut şekillenme kas yapmaya kadar fonksiyonel güzel bir hareket.

0|0
    0|0
  • Heralde gercek be tas gibi olan kalcaniz adeta bir kayaya donusuyor. Squat sonrasi kucagimiza atlasaniz kayanin altinda ezilip patlar valla gelecegimiz haha :D isin sakasi bir yana, hepiniz squat yapin kizlar :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İşim Olmaz iyi böyle 😉

1|0
    1|1
  • Ben dengeli bir şekilde beslenerek yaptım ve ise yarıyor gözle görülür bir fark oluyor bacaklar daha sıkı ve kalça daha kalkık oluyor

1|0
    0|0
  • Oyle

1|1
    0|0
  • squatın işe yaramadığını iddia eden bazı kafalar var tabiki yarıyor

1|0
    0|0
  • Nee güzel bende burada kraker yiyim

1|0
    0|1
  • Aynen