Sevgilim bahane mı yapıyor

Erkek arkadaşım geçen acil toplantım var diyip gitti.Sonra haber vermeyi kesti bahanesi seni aradım ulaşamadım demek oldu halbuki ben daha sonradan ona mesaj atmıştım.Neyse sonra aradım yoldayım dedi.Sonra şarjım az arkadas eve bırakcak dedi aradan 3 saat gecti mesaj attı arkadasla bi yerde oturduk dedi.gece 12 eve geldi ve oralı bile olmadı.Şimdi de soğuk davranıyor.Bugün aradı haber verdi .Napıyorsun dedi laf olsun diye ve kapadı.Sonra biz aynı sitede oldugum ıcın arkadaslarını bızım sıtenın localıne getırmıs .Bende yoldaym gelıyorm dedım.Snra bana ya o kdr klmıcklar dedı bnde ıyı dedım trıp atma burda olrlarsa tanıstrcam zaten dedı 19.40 ordaym dedım ve 19.40 mesj atm 5 dk snra ordaym dıye bana 19.38 gbı mesj attı arkadslarım gbı yemege yetsceklerms dedı.Bende 5 dk bekleyemedıler mı demedın dmı kız arkadasmla tanıstırcam dıye dedım.Oda bana trıp atma yemege gtmeyn bekleyn mı deseydım dedı sımdı ben mı alınganlık yapmış oluyoruyorm

NOT:Alay etmeden düzgün cevap verin lütfen

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle şunu kabul etmek gerekir: Erketir yapar demiyorum ama genel anlamda erkekler cinsel konularda çok zaafları vardır ve kolay kolay buna karşı koyamazlar. Hele ki belli yaşlarda ve bir kaç erkek arkadaşı ısrarcı olursa o zaman hayır demesi dahada zorlaşır.

Ama bu asla öyle bir şey yapıyor anlamını taşımaz. Bu tür olaylarda genelde gençlerin yaşadığı sorunlar aynıdır ve çoğu kez gereksiz şüpelerden dolayı bu sorunlar yaşanır.

Yani arkadaşı bara gidelim falanca mekana gidelim derse ve bunu kız arkadaşına söylerse. Kız arkadaşının hayır diyeceğini, sorun çıkaracağını ve arasının bozulacağını bilir, diğer yandan da gitmezse diğer erkeklerin alay konusu olacağını bilir. O yüzden genelde bu yönteme başvururlar ve sonuç genelde hep aynıdır. Her zaman diyorum dürüstlük çok önemlidir ama karşındaki kişide anlayışlı birisi olmalı.

Kıskançlık kadını da erkeği de kendinden uzaklaştırır bunun yerine daha hoş sempatik tavırlar sergilene bilinir.

Arkadaşlarıyla eğlenmeye veya bir yere mi gidecek bırak gitsin ve gideceği yeri kimlerle gideceğini sana söylesin. Nerede, nereye gitti kimlerle gitti gibi düşüncelerle hem kendini yorup hemde erkek arkadaşına baskı yapacağına nerede kimlerle olduğunu bilmek en doğrusu olur.

Bu gibi durumlarda "tamam bu kesin bir kıza gitti" demek yanlış olur. Benim sana verebileceğim tek şey mantıklı davranman olacaktır. Olaylara empati yaparak veya etrafında kileri gözlemleyerek empati kurarsan daha iyi anlarsın.

Açık ve net söyleyeyim bir yere yetişmem gerekiyordu ve br arkadaşımında kız arkadaşı aradı benzer bir durumdu ve benimde yola çıkmam gerekliydi yoksa randevuma geç kalacaktım. Arkadaşımın tüm ısrarlarına rağmen en fazla beş dk daha bekledim ve kız arkadaşı gelmediği için daha fazla beklemedim ve oradan ayrıldım. Şu an senin olayla empati yapıyorum ve eminim oğlanın başını n etini yediğine eminim ki, zaten ertesi gün arkadaşımın canı da çok sıkkındı, sanırım tartışmışlar.

Kısacası benimki öyle şeyler yapmaz dememek lazım ama kesin bu bir şeyler yapıyor da dememek lazım.

0|0
    0|1
    • aslında kesın hükümlü olmak doğru değil fakat benim anlam veremediğim konuda ben elimden geldiğince ona karısmamkla beraber hiç rahatsız edip aramam onu buna ragmen benı byle aptl yerıne kymasını benı çok üzüyor ama sanırım karıstırdıkca altından baska seyler cıkabılırım bu yuzden ben ona syledım byle bırsey yapıyrsan hakkımı helal etmem dıte gerısı ona kalmıs olucak :( Çok ama çok teşekkür ederm samımı cevabınız için

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen çok trip atmışsın, o da çok yalan söylüyor... İlişkiniz bir yere gitmez...

0|0
    0|0
    • ya ben agzımı acıp hc bsy demedm yemn ederm k ya artık dayanamadm son hadde gldı kız arkadsm glck 5 dk bkleyn dıyemz m bu ayıp bsy mıdır ya ..hata kz arkadsım ylda glıyr dese klkmadn ınsnlar ztn kndılıgıneden bklemez m bn napıym smdı

• beni üzdü yüreğim o kdr buruuk ki bu yetmez m

• :) Herkes ne hissediyorsa onu yaşar... Sen bunu hissediyorsun ve üzgünsün, o başka birşey hissediyordur, onun için değişen birşey olmaz...

• seni kimsenin üzmesine izin verme.kimse senin tatlı canından kıymetli değil.hele ki elin oğlu.

0|0
    0|0
  • açık olcam bi işler karıştırıyo sevgilin yani bi erkek olarak bakıyorum olaya.

0|0
    0|0
  • boşver zamana bırak seni kendinden soğutmak olabilir zamana bırak yakında çıkar kokusu takma kafana rahad ol

0|0
    0|0
    • aynen bana şu mesajı attı 'Aşkım adamlar evlerine yetişmeye çalışıyor kız arkadaşımla tanıştırcam bekleyeyin mi diyim ya.Trip atma bana başka konuları kapatıp bununla kavga çıkarmaya çalışma ' yazdı ya

• mühends formula arabası yapıyrlar

• o baya zor iş bence yoğun olabilir

sen gine de zamana bırak herşey birgün meydana çıkar

• Şimdiden geçmiş olsun ...

0|0
    0|0
  • bunun hayatında bırı var bılıyorsun degıl mı

0|0
    0|0
  • sanırım hayatında başka birisi var ya da beklentilerini karşılamıyo olabilirsin :)

0|0
    0|0
  • haklı adam tripçi kızlar iğrençtir

0|0
    0|0
    • ya adam gbi hbr vermıyr bnı olabıldıgınce sıkıyr ılgı sırf krdesım sunnt oldu dıye gsteremedm bana trıp attı bn trıp dahı atmadm ! önyargı yapma ltfn

• Valla iki tarafta haklı gibi. Adam da haklı onlar gidelim dediyse bekleyin diyemez sen de haklısın sevgilimle tanıştıracağım deseydi diye ama olayın içeriğini tam olarak bilemiyoruz o anda o adamın düşüncelerini. Arkadaşları gitmek istediyse gider bekle diyemez ama. Bence bir ilişkiyi böyle birkaç olayla değerlendirmek doğru değil daha geniş kapsamlı bilgilerle eleştirmek gerekiyor. Adamın işi vardır gitmiştir. başjka sorunlarınız da varsa geniş olarak anlatırsanız daha sağlıklı fikir veririz. Şu durumda iki tarafta haklı görünüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...