Hantallık nasıl insanın uzerinden atılır?

meraba arkadaslar boyum 181 kilom 78 falan...öyle fazla kilom yok... ama kendimi sürekli yorgun hissediyorum... ve hantallik var sanki üzerimde... bunu nasıl uzerimden atabilirim... yarin fitness a baslamayi düşünüyorum... ama oda insani agirlastiriyor... benim derdim kas yapmak degil hareketli canli olabilmek... şu yorgun insan profilinden kurtulmak istiyorum... ne yapmaliyim?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• toksin birikmesinden dolayı insan halsizleşiyor çözüm için efor sarfedeceğin bir spor lazım yani çok terlemen lazım koşmak işe yarar fitness etki edecektir bir iki hafta sonra daha dinç hissedebilirsin

0|0
    0|0
    • tesekkurler kardesim... yarin baslayacagim... psikolojikmen çöküş içindeyim şu an

• Hmm adrenalin serotonin salgılarsın normale göre biraz daha hırslı egzersiz yap sonra kaslarında ki ağrılar daha iyi hissetmeni sağlayacaktır

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Fitness insanı ağırlaştırmaz aksine daha canlı daha çevik ve güçlü olursun ama madem istemiyorsun dövüş sporlarını dene tabi yorunluğunun asıl nedeni beslenmedir. Düzgün beslen abur cubur yeme.

0|0
    0|0
  • Kardeşim şu sıralar bende öyleyim bilgisayar yemek spor aktivitesi zayıfladı bendede eskiden 1 saat durmadan koşardım şimdi fıs oluyorum malum sigarada içiyoruz yavaş yavaş spora başladım bende eski formuma dönücem :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...