Doktorlar çok mu çapkın olur ?

benim bir erkek arkadaşım vardı doktor ... neyse ayrıldık .. ama peşinde çok kadın-kız vardı .. hatta birisi acayip yapışkan birşeydi ... neyse bütün doktorlar aynı mı olur ?ondan ayrıldıktan sonra içimde hep ukte kaldı .. keşke doktor birinle evlensem diye ...belkide yaşamamışıkların etkisi bilmiyorum .. görüşleriniz ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• özellikle genç kızlar her gördükleri doktorun ya da asistanın ağzının içine düşmezlerse doktorlar gayet düzgün insanlardır. adamlar onca eğitimi karı kız tavlamak için almıyorlar.

0|0
    0|0
    • evet aynen öyle yapıyolar galiba

• senden başka bir anlayış beklenmezdi =)

• ben yapmıyorum ki o kadınlar öyle yapıyor ..ben sevgilimi bırakmıştım zaten

• evlen bence kültürü bile fark atar bir yerde. ama abaza daima abazadır bu kaideyi unutmadan tart önce :)

0|0
    0|0
  • tircidan, taksiciden, doktordan koca olmaz, olmasi icin kadinin kor olmasi lyazim

0|0
    0|0
  • hayırcanımnalakasıvar

0|0
    0|0
  • doktorlar normal erkeklere göre 3 kat daha fazla testesteron sağlar:D

0|0
    0|0
  • doktor adayıyım ama çapkın değilim.

0|0
    0|0
    • helal sana

• aslında olmak isterdim beceriksizim ondan çapkın değilim

• olma bence ..onların kalbi kararmış ..iyi bir kız bul ona aşık ol gitsin ..çapkınlık ne yaa

• Çoğu kız para, kariyer filan diye peşindedir belki ama, en azından bir kısmı zeki olduklarını düşündüğü için çekici buluyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...