En büyük sakarlığınız neydi?

Evet arkadaşlar yaptığınız en büyük sakarlık neydi?

Ben eski kız arkadaşıma şemsiyeyle "vururum" yaparken demirini kafasına vurmuştum ama baya bi vurmustum, hatta bununla kalmadım aynı gün parfümün kapagını cıkardım, borunun içi boş sanıp sıkmıştım gözüne gelmişti bikaç saat sağ gözünü tuttu :D

kaza ama da.. sizinkiler?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• kantinde tost bekliyorum,arkamda bi çocuk herkül gibi maşallah

kolumdaki çantayı sırtıma atıyım dedim şırak çocuğun kafaya geçirdim "hihh pardon öpüyüm de geçsin" diyecekken ayağına basıp çayımı üstüne döktüm

bi de yerler buzken ana caddede düştüm,ayağa kalkamadım,otobüs geliyodu üstüme, emekleyerek karşıya geçtim :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• lisedeyken geometri hocamı düşürmüştüm sıradan ayağım dışarı çıkıktı o da takıldı düştü / sonra üniversitede lobaratuvarda sandalyeden geri geri giderken fayans masayı kafamı wurup bayılmıştım / ilkokulda topun peşinden koşarken okulun merdivenlerinden yuwarlanıpp asfalta yuwarlanmıştımm/ ...daha bir sürü sayabilirim bunları anlatırken bile gülmekten yıkılıyorumm

0|0
    0|0
  • Ben yatakta arkadaşım yerde uyuyordu uyurken kaptırmışım kendimi arkadaşımın üstüne düştüm uyku sersemliğinden olsa gerek kalkarken dirsek attım beline sonra baktık morarmıştı falan baya kötü hissettim.

0|0
    0|0
  • Bir erkek arkadaşımın malum yerine çay dokmustum. En kötüsü bu.

0|0
    0|0
  • oda bişeymi ben kardeşime dalarken aneme yumruk attım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• oda spreyinin kutusunun kapağını açarken basma yerini koparmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...