Sporcu kahvaltısı nasıl olmalıdır?

Fitness yapıyorum kahvaltım diğer öğünlerim nasıl olmalıdır? Yumurta sevmeyen biriyim birde?

0|0
22|33

En İyi Kız Görüşü

• Yulaf ezmesi
    Yoğurt ya da süt
    1 meyve veya biraz kuru meyve (eğer yulaf sade ise)
    Kuruyemiş (eğer yulaf sade ise)

Ya da esmer ekmekte light peynirli yağsız tost
    1 Sebze

Ya da klasik
    Domates peynir zeytin esmer ekmek çay :)

Ama yumurta sevmemen çok kötü. Belki de kahvaltıda hindi füme falan tüketmelisin. Ya da gün içerinde kuru baklagil tüketmelisin. Mesela öğleden önce içeceğin mercimek çorbası kahvaltıda alamadığın proteini yerine koyar. Veya yemekler sırasında 1 yemek kaşığı haşlanmış nohut fasulye barbunya vb..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yumurta sevmemen çok büyük bir eksik, Yumurta bu sporun neredeyse temelidir. Sabah peynir, süt ve fıstık ezmesi tüketebilirsin ama yumurta şart 3-4-5 tane en az : ) diğer öğlen karbonhidrat ve protein içerikli beslenmeye örn; pilav üstü tavuk gibi, akşam ise karbonhidrat tüketmemeye çalış...

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Yumurta sevmiyorsan her kahvaltıda süt, peynir ve sucuk gibi proteinli gıdaları almalısın.
    Ekmeyi, yağlı ve şekerli gıdaları az tüket, yoğurt ye.

0|1
    1|0
  • yumurta şart.

0|1
    0|0
  • Protein ağırlıklı

0|1
    0|0
  • sabahları şekersiz kahve içmen yeterlidir öğlende et , balık türü yiyebilirsin akşamda mutlaka sebze olmalı ve günde 2 litre su içmelisin

0|0
    0|0
  • Bence googleye gir ve sporcu icin yemek planini cikart al mutfagina az ona göre kahvaltinida yemeginide yap ye

0|1
    0|0
  • lilalif diye bir yulaf ezmesi var bir kase sütle ondan ye sabah yumurtanın beyazını yemen lazım mesela ben 5 tane yiyorum yeşil çay içebilirsin birde domates ve salatalık yeterde artar bile çokta güzel bir kahvaltı olur

0|0
    0|0
  • Eğitmenin sana yardımcı olması gerek?

0|2
    0|0
  • yumurta sevmiyorsan et yemelisin, besin degeri ayni. ama yumurta daha ucuza geliyo yemeyi dene bence sdsad

0|0
    0|0
  • Bende spor yapiyorum makarna bol yemelisin bir erkek olarak yagli yemeklerden uzak bol salat tarz seyler ☺

0|0
    0|0
  • Ceviz felan ye.

0|0
    0|0
  • yumurtayı sevmek zorundasın fitness yapıyorsan :) smoothie ler shakeler lorlar her zaman olmalı evinde. besin degeri yüksek kas yıkımını engelleyen besinler yemelisin. ve imkanın varsa balık hapı almanı da öneririm.

0|0
    0|0
  • proteini bol olmalıdır

0|0
    0|0
  • Kahve sjsj

0|0
    0|0
  • :) protein ve karbonhidrat ağırlıklı

0|0
    0|0
  • Yumurta sevmeyen insan yapmislar oha oha 😀😀😀

0|0
    0|0
  • Yumurta yemezsen işin zor.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşım günde 7 tane yumurta yiyor 😃

0|0
    0|0
    • Amacı ney onun? birde bunları analmıyorum bakın doğa bu makine değil ne kadar atarsan o kadar büyümez zaman ihtyacı var o atpleri dönüştürüp kullanıcak daha sonra bir sürü iş tepkime salgı felan en son tamir. söyle o sevine günde 2 yapsın yoksa geri kalan 5i yağ niyetine yer!(İstersen uyarma sadece bilgilendiriyim dedim. zorla uyglatıcak değiliz)

• normall yumurta kötü ama bence bıldırcın cok iyi onu dene hem daha yararlı günde 3 4 tane

0|0
    0|0
  • sporcu kahvaltısında yumurta olmazsa olmaz bu dönemde bol protein ağırlıklı beslenmen lazım

0|0
    0|0
  • Salata falan ye süt ic

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Hafif

0|0
    0|0
  • düzenli ve daimi

0|1
    0|0
  • Sana kaymak lazım. Bal lazım, peynir lazım, zeytin lazım :D

1|3
    0|0
  • yumurta yemezsen olmaz diyollağ hıaa :D :D

0|0
    0|0
  • 3 yumurta 1ini komple ye diğerlerinin beyazını.(haşlama)
    domates, peynir, salatalık, zeytin, nane maydonoz üstüne limon sık tuz koy biraz. yumurtaları yiyince ekmeği çok az yiyorsun zaten çünkü hemen doyuruyor ve inanılmaz ben ekmeksiz doymayacağımı sanırdım hep ama artık çok az yiyorum

0|0
    0|0
  • Lor peyniri, süt.

0|0
    0|0
  • Protein agirlikli

0|0
    0|0
  • Yani bu sana bağlı bir durum. Öncelikle hedefin nedir yağ yakmak mı? yoksa kas yapmak mı? Ona göre bir beslenme tarzı ayarlanmalı. Ama genel olarak protein ağırlıklı bir beslenme olması gerekir.

0|0
    0|0
    • kas yapmaksa amaç nasıl belnemek gerekir

• Kardeş ben sana daha öncede anlatmıştım bunları sen hep aynı şey leri soruyorsun. Ben sanada özelden yardım etmiştim.

• daha çok peynir yumurta

0|1
    0|0
  • sakın ola ekmek yeme sakın.!

0|1
    0|0
  • sabah lorlu omlet. sınırsız domates hıyar. bikaç zeytin.
    öğlen haşlanmış tavuk göğsü bol yeşillik
    akşam çorba balık
    sınırsız su bitki çayı

0|0
    0|0
  • Sabah - 5 yumurta beyazı (ikisinin sarısı) ve yağsız lor peynirini çırpıp yağsız bir omlet yapıyorsun. Yulaf ezmesinin içine 3 tane çiğ bıldırcın yumurtasının beyazını akıtıp yağsız sütle karıştırıyorsun. Bunlarla beraber de domates ve salatalık yiyorsun
    Öğlen - 250-300 gr haşlanmış veya ızgara tavuk göğsü, yanında karbonhidrat (bulgur pilavı tercih et) ve de mutlaka hakiki zeytinyağlı salata
    Akşam - Yine ızgara veya haşlama 250-300 gr et, yanında çok az karbonhidrat ve bolca salata

0|0
    0|0
  • Bol proteinli yiyecekler..

0|0
    0|0
  • 2 dilim kepek ekmeği ya da hiç.. 2 ya da 3 yumurtanın beyazı. Yağsız peynir, zeytin, domates, salatalık,

0|0
    0|0
  • Salatalık domates ufak bir peynir ve çay ^^

0|0
    0|0
  • yulaf yoğurt peynir zeytin domates salatalık falan

0|0
    0|0
  • Fitness amele işi yapmayınt

0|1
    2|0
  • Organik olmali

0|0
    0|0
  • Normal kahvaltı protein fazla olan bir kahvaltı !

0|0
    0|0
  • kaliteli karbonhidrat protein salata

0|1
    0|0
  • Sabah kavaltıdan önce bir sigara yakcan kavaltıdan sonra çayla bitane daha yakcan ohh ondan sonra yan gelip yatcan

0|0
    0|0
  • amacın nedir kasmı yagmı

0|0
    0|0
  • Hafif kahvaltı yapmalısın yani Türk kahvaltısının tersini yapmalısın. Peynirden ve ekmekten kaçın.

0|0
    0|0
  • 1238012380123 tane yumurta

0|1
    0|0
  • 2 yumurta tavuk göğsü peynir zeytin bal süt

0|0
    0|0
  • süt+süt+süt:D

0|0
    0|0
  • Yumurta sevmeye başla pirinç lapasıyla haşlanmış tavuğuda

0|0
    0|0
  • Yumurta şart! allahın şartları gibi fitnessın da şartı 1 dir YUMURTA. bizim tanrımızdır içinde bol miktarda bulunur ben 1,5 yerim bazı ayılar 7 tane yer ama geri kalan 5 i yağ yaparlar vicuduna sonra onu yakmaya çalışırlar ha bire gerilerler ondan yağdan az uzakdur ilk yağ kütlen erimeli sonra işein kolaylaşır.

0|0
    0|0
  • bol çeşitli olmalıdır

0|0
    0|0
  • doğal süt peynir ürünleri.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...