Kızlar erkek arkadaşınız doğum gününüzü unutsa ?

Kızlar erkek arkadaşınız doğum gününüzü ikindi vakti hatırlasa ve o zaman kutlasa ne yapardınız ?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• insanız hepimiz herkes unutabilir. ben önlemimi önceden alırım bir iki gün önceden doğumgünümü zaten kendim hatırlatırım :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ahada birisi beni anlatıyo:)))ben unuttum vallada unuttum birgün sonra kendisi dedi dün benim doğum günümdü dedi:)))günü tuttutamadım iyimi:))ama bende naptım hatamı telafi etmek için onu görmeye sürpriz yapmaya olduğum yerden 45 km uzakta belki daha fazladır işyerine gittim sürpriz yaptım hemde hiç beklemediği anda çünkü o gün kızgındı banaa:))))hee birde yaş pastamla gittiim

0|0
    0|0
  • ona bu nedenden dolayı kızıp bağıracak halim yokya. unutabilir normaldir. sonuçta insanların aklı tek bir yöne çalışmıyor. hem bu unutkanlığın telafiinin onun için byük olacağını bildiği için asla unutmaz. ama benim için günün her hangi br zamanında 5 dakikasını bana ayırması bile yeter.

0|0
    0|0
  • Doğumgünleri bana pek bir anlam ifade etmiyor. Tamam gelen hediyelere hayır diyemem ama unutlursa çokta sorun olmamalı.

0|0
    0|0
  • gidip boğazına sarılacak halim yok ya , kırılırım en azından aramalıydı diye düşünürüm .

0|1
    0|0
  • Sorum yok ya. Ne çiftler var bir araya gelebılmek için dua edıyolar. Ben bi dogum gunu yuzunden olaymı çıkartıcam.

0|0
    0|0
  • aynı gün doğduğumz için sorun yok :)

0|0
    0|0
  • kutlamasına gore tepkım degısebılırdı ama kırılırdım

2|0
    0|0
  • Sorun degil ne olacak sanki

0|0
    0|0
  • İkindi mi? Olmaz. Yatsı vaktinde kutlamalı.

0|0
    0|0
  • 17ekim dogum gunum sevglim 16sinda yarinda dogum gunun yeni yasina gryosun dedi okdr kutlamadi bil bidahada hc bsy sylemedi ama kirilmadim nden gun gelir devran doner dye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç bişey çaktırmıyorlar ama yaklaşık 3 ay burnundan getiriyorlar triplerle filan...

0|1
    0|0
  • bırakırım ne ısım olur onunla artık

0|0
    0|0
  • unutabilir normaldir büyütmemeli

0|0
    0|0
  • Unuttuğunu nerden anlayacakki.Sürpriz yaptığını sanar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...