Kasın kavgaya faydası?

Yahu arkadaşlarla durmadan tartışıyoruz. Kasın kavgaya faydası var mı yok mu biri açıklasın net bir şekilde?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bel Bölgesinin Güçlülüğü, Hareket Kabileyetini Geliştirir Bu Bölge Senin Vururken Güç Almanda Büyük Etken Sahibidir.

Bel ve Karın Kaslarını Güçlendirmelisin. Bunun İçin Bol Bol Nizami Mekik Çekmen Lazım Yine Sağa Sola Ani Yatış ve Geri Dönüş İle Geliştirirsin.

Ayrıca Ön Omuz Çok Önemli Ön Omuz Hareketlerini Press Vb. Egzersizlerini Yapmalısın. Ağır Kilolar İle Hızlı ve Sürekli Hızı Arttırarak Çalışmalısın. Bu Sayede Güç ve Hız Kombinesini Sağlayacaksın.

Bacakların İçin İp Atlama İle Adım Antremanlarını Çalış.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aslında kastan çok motor yeteneğine bağlıymış yani kasa gönderilen sinir uyartılarının yoğunluğuna bağlıymış güç şeysi

0|1
    0|0
  • var tabi ki !

0|1
    0|0
  • Bence yok

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Var da ama karşına senden kassiz teknik bilen biri gelirse bir anlami kalmaz yani
    Kontrolsuz güç güç değildir

1|1
    0|0
  • Pek yok. Bilek önemli. Yani bilek kasların zayıfsa dayak yiyeceğin kesin.

0|1
    0|0
    • Peki bileği güçsüz ama bacak kasları güçlü biri dayak yermi?

• İlla bilek yani reis

• Aynen :D bakıyorum adamda kas namına bir şey yok. kolları incecik. bir bile güreşi yapıyorum adam beni deviriyor. ya da güreş yaptığımda yine deviriyor. yani görsen sıska, zayıf, çelimsiz, tıfıl falan ben bunu çiğ çiğ yerim diyorsun ama o seni yiyor :D

• çokmu önemli :D

0|1
    0|0
  • Hiç bir faydası yok..!
    Kavga anında tamamen reflex ve çeviklik ön plandadır. 120 kg ve süper kaslı ol, ilk darbe karşı taraftan burnuna geldi mi fossss olursun!!!

0|1
    0|0
    • O kadarda değil abi

• Çok az bir ihtimal, herkes bilirki, kasları çalışanların kafas az çalışır...

• Kaslı Olup Çok Zeki Olanlarda Var.

• Var tabı ama yurekte onemlı :)

0|1
    0|0
  • Etkisi var gibi gelsede aslında yoktur. yani yeterli düzeyde güce sahipsen ne kadar kaslı olduğyn öbemli değil. önemli olan tecrübedir.
    Ve tecrübe antrenmanlarla, hatalara düşerek dayak yiyerek edilnilir.

0|1
    0|0
  • ağır kas kütlesi eksi yaratır kavga da hareket edemezsin... Onun dışında esnek kas kütlesi oldukça işe yarayacaktır hemde oldukça..

0|1
    0|0
  • bence yok taktik ve yere sağlam basma daha önemli -,- ve hızda var tabiki 3 ü bir araya gelince en kaslı adamı yıkarsın yere

0|1
    0|0
  • ben zayifim benden hep kilolularla kavga ettim hic dayak yemedim kilolu dedim. benden kasli birisiyle daha hic kavga etmedim

0|1
    0|0
  • Taktik bilmek gerek kasın etkisi vardır

0|1
    0|0
  • 1) dayanıklılık
    2) kondisyon
    3) fizik gücü
    4) teknik
    5) psikoloji

0|1
    0|0
    • 3 Ve 1 Vücut Geliştirme İle Sağlanabilir. 5 Kısmen Sağlanır. Gerisi Sağlanamaz.

• kas değil yürek olacak

0|1
    0|0
  • Kullanmayi bilmiyorsan bir ise yaramaz

0|1
    0|0
  • Teknik önemli

0|1
    0|0
  • Kardeş gücün 3 türlüsü vardır

1-Genetik Güç = Atalarının dedelerinin babanın içindeki güçten aldığın o güç
    2-Besin ve Sporla Elde ettiğin Güç
    3-Fiziksel Güç Kas gücü kemik iriliği..

0|0
    0|0
Yükleniyor...