Milli takımımızın zaferi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arda muhteşem istekli maç eksigine rağmen Selçuk muhteşem bir füze attı Fatih Terim zaten güzel motive ediyor futbolcuları takım da süper herkes istekli olunca bir şeyler oluyor :D

0|0
11|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Sevindim hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Valla o gün yaşanan olaylardan sonra o bile mutlu edemedi 😟

0|0
    0|0
  • Selçuk olacak olacak

0|0
    0|0
  • Umarım böyle gider

0|0
    0|0
  • devamını bekliyorum inş. kupa Tr'nın olacak bizde burada Almanları kızdırcaz:)

0|0
    0|0
  • Tebriks👏

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • Hakan a burdan selam mk hakan

0|0
    0|0
  • güzel olduğunu düşünüyorum başarı iyidir :)

0|0
    0|0
  • Tek kelimeyle harika.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Super birseydi ya...
    Ya seyirciye ne demeli? Basindan sonuna kadar tam destek.
    Ben Hollanda a yasiyorum yegenim.
    Gece vakti kendimi tutamadim bagirdim sevincden. selcuk da gerekeni tam yapti.
    O konyadaki seyirciye hocamiz fatih terime ve tum millilere sonsuz tesekkurler.
    Inaninca oluyormus demekki.
    Devamini dileriz.
    2008 sekiz hala aklimda. mac sonrasi gec vakitlere kadar sokaklarda turladigimiz; meydanlarda cosdugumuz.
    Hollanda li bir polis memuruna bile turk bayragini sallattim yegenim.
    O gunleri tekrar yasariz Insallah

1|1
    0|0
  • İyi oynamıyoruz, ne Çek Cumhuriyeti'ne, ne de İzlanda'ya karşı doğru düzgün bir futbol oynamadık.

Bir kere oyunculardan verim almıyor Fatih Terim, Oğuzhan, Selçuk, Hakan, Arda ve Ozan'ın aynı anda ortasaha oynatılması saçmalıktı ki özellikle bu kadar kaotik bir sistemde hiçbirşey yapamadı Oğuzhan. Ozan zaten vasatı aşamamasına rağmen niye takımda anlamak güç.

Kanat organizasyonu olmadan, düzgünce pas atamadan ortasahayı çok kalabalık tutarak İzlanda'yı kilitledik, ama adamlar motive oynasaydı ve kazanma ihtiyaçları olsaydı nah verirlerdi bu maçı, ara ara maça biraz asılıp pozisyon aradılar, gerisinde rölantiydiler.

Takım süper müper değil, her zamanki gibi, sonuç insanlarımızı yanıltıyor. Her maçta herkesin sonuna kadar futbol oynayacağı turnuvaya katılınca göreceğiz ne yapacaklar.

Çeklere karşı maçta saçma bir penaltı golü gelmese gol atacağımız yoktu, İzlanda karşısında da ahım şahım oynamadık.

0|0
    0|0
  • ınan ben cok gururlandım ve mutlu oldum güzel ülkemın üzerınde bu kadar cok sıkıntı varken sankı nefes aldım bu gururu bıze yaşatan mıllı takım oyuncularına saygılarımı ve sevgılerımı yolluyorum bunun devamıda gelır ve bız fransada cok basarılı oluruz inşallah

0|0
    0|0
  • İnanan milli takımı ozlemistik

0|1
    0|0
  • Türkiye'nin milli takımından bana ne

0|0
    0|0
  • Adam la onlar adam adam

0|1
    0|0
  • İnanmak çoğu zaman yeterlidir

0|1
    0|0
  • Güncel futbol ile çok ilgilenmiyorum. Daha doğrusu izlemekten çok oynama taraftarıyım.

0|0
    0|0
  • İlgilenmediğim bir konu ama "milli" olan birşeylerin kaldığını görmek hüzel. Gerçü ne kadar "milli" denilebilirse?

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun :)

0|0
    0|0
  • hollanda sayesinde gidiyoruz

0|0
    0|0
  • Son gün çalışıyoruz işte 😂

0|0
    0|0
  • umarım turlar atl

0|0
    0|0
  • Biz Türkler sevindik de, kürtler çookk üzüldü

0|0
    0|0
  • umarım zafere ulaşabilir.

0|0
    0|0
  • zafer inananlarındır ve szafer yakındır

0|0
    0|0
  • muhteşem bir olay ama şuna dikkat çekmek isterim vasat bir profil çizen fatih terim yine yırttı:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...