Reklam ve pazarlama telefonlarından sıkıldınız mı?

Sevgili Kızlar Soruyor sakinleri ve sakineleri..

Elektronik bilgi kirliğinin yaşandığı çağ itibari ile gece gündüz zart diye çalan bir telefon,

ve sizi neredeyse göbek adınıza kadar bilen bir firma,

saniyede on beş kelime konuşabilen bir yaratık ..

bılada bılada bıla çok avantajlı.. bılada bılada bıla indirim var..

Hatta isterseniz kredi kartınıza bılada bıla yapıyoruz..

diyen telefonlardan bunaldınız mı?

• "Ben de sana bılada bıla" deyip kapatıyorum..
    62% (5)56% (5)59% (10)Oy Ver
  • Avantajlı bir şey satın alabilirim diye dinliyorum..
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • O hatunlar hangi kabileden acaba çok tatlı sesleri oluyor..
    0% (0)11% (1)6% (1)Oy Ver
  • C şıkkı tipik bir abazan şıkkıdır..
    25% (2)22% (2)24% (4)Oy Ver
  • Diğer.
    13% (1)11% (1)11% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|15

En İyi Kız Görüşü

• sıkılmak laf değil.

iki haftada bir digitürk arıyor. ayın digitürk'ten geriye kalan günlerinde d-smart arıyor, bana avantajlı bir şeyler kakalamaya çalışıyor.

bu arada, ben 4 yıldır televizyon izlemeyen bir insanım. muhtemelen türk telekom'un kullanıcı bilgilerini çaldırdığı doğru, muhtemelen bu adamlar benim annem için aldığım teledünya aboneliğini görüyor ve beni 'upgrade' olmaya davet ediyor.

sağlık sigortası satmaya çalışanlar var bir de. adamlara zaten türkiye'nin en iyi özel sosyal güvenlik sistemlerinden birine entegre olduğumu, türkiye'deki hastanelerin tamamında ve özel kliniklerin çoğunda para ödemeden tedavi olabiliyorken niye kendilerine bilmem kaç lira bayılmam gerektiğini soruyorum, 'bik bik bik bedava ambulans...' diyorlar. 'he' deyip kapatıyorum.

kendi bankasının kredi kartının daha şahane olduğunu iddia edenler var bir de...

ama en bombası, ramazan ayında gelen arama idi sanırım. bilmem kaç taksitle kuran-ı kerim, ilmihal ve tefsir seti satıyorlarmış. eğer bu sete özel basım, büyük boy, altın bi'şey süslemeli kuran-ı kerim'i de ekler isem bana gül kokulu takke ve tespih hediye edeceklermiş?!

(bir üst paragrafta dini değerlerle dalga geçtiğimi sanacak arkadaşlara peşinen söylüyorum, birebir bu teklif geldi bana. tek bir satırı dahi benim hayal gücüme ait değil)

kısacası, ben de bu telefonlardan çook fena bunaldım anacım.

0|2
    0|0
    • gül kokulu takke ve tespih :DDDD

• Aynen ..aşağıda da anlatmıştım istanbulda bir otelden yok bilmem kaç yıldızlı restorant yok misafirlerinizi ağırlayalım .. kardeşim diyorum ben ankara da yaşıyorum:) olsun bir gün yolunuz düşer diyor haspa:)) teşekkür yorum için

• ben teşekkür ederim:) hangi yasal boşluktan yararlandıklarını çok merak ediyorum zira bu yaptıkları açıkça taciz aslında.

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir de başvurmadığım halde, çağrı merkezi müşteri temsilcisi pozisyonuna çağırıyorlar, inatla. Bütün şirketler de beni mi bulur. İstemiyorum diyorum, hala randevu saati vermeye çalışıyor. Bu kadar mı olur ya. Güya müşteri temsilcisiymiş. Ba ba ba, sıfatına tüküreyim be.

0|1
    0|0
  • evet maalesef sıkıldık!

ben bi ara bu aramaların akşam 7den sonra yapılmaması için bi yasak geleceğini duymuştum. doğruysa valla 19:00da arayanı haşlıcam! :)

gerçi insanlar da işini yapıyor, şahıslarına kızmamak lazım!

hep bu satış pazarlama tekniklerinden ahh ahhh! kapitaliziiiiimmm, sen mi ben mi uleyn! :))

0|1
    0|0
    • Kesinlikle haklısınız:) benim de asıl kızdığım vatandaş aptal kendileri çok akıllıymış gibi kılı kırk yarıp, ısrarda son noktaya kadar gelip, tabiri caizse zorla bir şeyler satmak istemeleri.. e böyle de iş olmaz ki ama değil mi..:)

• evet tabi. ama demek ki bazen başarılı oluyorlar, ısrar etmekte yarar görüyorlar. insanlar artık ihtiyaca göre değil, kampayalara göre alışveriş yapar oldu.. böyle olunca da ısrardan medet umuluyor :) tabi bu tavır doğru demek değil. insanlar bilinçlenip buna tepkilerini göstermediği sürece de sanırım bu böyle gidecek...

• "Ben de sana bılada bıla" deyip kapatıyorum..

0|1
    0|0
  • evt ya çok sıkıcı brde bant kaydı şeklnde arayanlar vr :/

0|1
    0|0
  • Arada nefes molası verse de telefonu kapatıcak cümleyi kursam diye bekliyorum.

1|1
    0|1
  • Direk engellemeye aldım

0|1
    0|0
  • Hemde nasıl sürekli arayıp mesaj atıp duruyorlar deli oluyorum :)

0|1
    0|0
  • Ben de sana bılada bıla" deyip kapatıyorum..

0|0
    0|0
  • Evet ama ben daha çok mesajlardan bunaldım.

Gazeteden bile mesaj geliyor, günlük burc yorumları gazetenizde diye.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Bütün reklam numaralarını " Block call " a ekledim. Arayıp arayıp kuduruyorlar =))

1|1
    0|0
  • ben açar açmaz soruyorum pazarlama mı tanıtım mı diye pazarlama ise ilgilenmiyorum diyorum tanıtımsa ürün ne diyorum ondan sonra ilgilenmiyorum diyorum.

0|1
    0|0
  • Telefonu açar açmaz ''ilgilenmiyorum zahmetiniz için teşekkür ediyor ve iyi çalışmalar diliyorum, yardımcı olabileceğim başka bir şey var mı?'' diyorum, deli deliyi görünce sopasını saklayıp ''peki efendim teşekkür ederiz'' diyip kapatıyorlar.

0|1
    0|0
  • Gına geldi.

0|1
    0|0
  • Turkcell ve Garanti Bankası'na telefon açıp, ''bakın, ben yalnız yaşayan bir adamım. Duygularımla bu denli oynayıp, beni her gün bu şekilde betona çakamazsınız lan!'' demeyi düşünüyorum..

Bu arada, ooo kimler gelmiş..

N'aber lan?

Nerdesin sen?

:)

1|1
    0|1
    • hoşgördüük:))) yahu iş güç biraz da uzak kalmak istedim ne yapayım..

yahu geçen yine İstanbuldan bilmem ne otel.. size diyor üyelik kartı çıkartalım işte bilmem kaç yıldızlı restoranımızda misafirlerinizi ağırlayalım .. dedim amk ben Ankara'da yaşıyorum ne yapıcam.. Diyor "efenim işte yolunuz düşünce kullanırsıznız.." hay ben seni ... . .:))

• 500 kilometre uzağımda konuşlanmış bir marketten sms geliyor sürekli, korkuyorum

1|1
    0|1
  • bıktım direk sallıyorum :D

0|1
    0|0
  • Beni hiç aramıolar... :(

0|1
    0|0
  • ben açmıyorum çoğunu :D

ben Turkcell'in kendi mesajlarından sıkıldım bir ara arayıp onu halledeceğim

0|1
    0|0
    • yahu turkcell de hep uyku saatlerimi buluyor bu kadar denk gelir:))

• Ayar oluyorum çıldırıyorum artık küfür bile ediyorum gelen aramalara,mesajlara.

Hele bi de bazı kadınlar çıkıyor onlara dahada ayar oluyorum böyle kepazelik görmedim

0|1
    0|0
  • onu bunu gectimde..yasam belirtisi gisterdin daralim

1|1
    0|0
    • ilkkez mavi haplardan kullandığım zamanı anımsadım bu cümle ile.. ahh ahh..:)

Hoşgördük efenimm saygılarr:)

• iyiyim azizim teşekkür ederim sen de iyisin umarım pompaya devam..

• bildigin..biraktigin gibi azizim :)

• Onların beni aradığı kadar sevgilim aramıyor...

0|1
    0|0
  • evet çook sıkıldım bea

0|1
    0|0
  • usta dinleyen 1 kişi çıkmamış. bu reklamlar reklamda değil demek ki. o pazarlama firmalarının pazarlamacılarında problem var demek :D

0|0
    0|0
  • hepsi yalan dolan dolandırıcı ben kanmıyorum o tür şeylere...

0|0
    0|0
Yükleniyor...