Spor yapan balık etli kız?

Erkekler daha çok size soruyorum spor yaptığım saatlerde genelde erkekler oluyor bayan saatlerine pek gidemiyorum ve bazen 4 5 erkek tek kız ben oluyorum ve bu durum beni sıkıyor acaba benim hakkımda ne düşünüyorlar beni yadigiyyorlar veya bunun ne işi var burada acaba diyorlar mi sizce

• Saçmalama herkes oraya spor yapmaya gidiyor
    50% (12)41% (7)46% (19)Oy Ver
  • Kızım hemde nasıl konuşuyorlar arkandan
    8% (2)35% (6)20% (8)Oy Ver
  • Bence yani rahatsız oluyorlar senden
    4% (1)6% (1)5% (2)Oy Ver
  • bir tarafların fazla bingildamiyorsa sorun yok devam
    38% (9)18% (3)29% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Saolun erkekler verin gazı bana spora birakacagim ya:-)

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Oraya herkes profesyonel olduktan sonra gitmiyor hanımefendi, aksine birşeyler başarmak için gidiyorlar görünüşün veya zaafların ne olursa olsun kimse senin hakkında bir eleştiri veya önyargıda bulunmaya hakkı yok. Hem sen sporunu yaparak daha iyi bir hal aldığında hepsinin ağzı sulanır seni görünce :-D umrunda olmasın sen hedefine odaklan ve sporunu yap ;) kolay gelsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• gittiğin salon kalitelise kimse bakmaz ve arkandan da konuşmazlar
    ama 3 sınıf bir salon ise ve sen de dar tayt giyersen bakmakla kalmayıp başka şeyler de yaparlar :D

0|0
    0|0
  • verin gazı gencler

"Kızım hemde nasıl konuşuyorlar arkandan" :D

0|0
    0|0
    • Pislik yapma ya:-) suphelenmiyor deilim kesin spordan sonra ellerine çekirdek alıp beni cekistiriyorlar

• ya taam şaka şaka :)) yap sporunu eğer karışık spor salonuyssa zaten o kafada adamlar hemen tespit edilir ve uzaklaştırılır genelde sorun yok ;)

• Teşekkürler saol

• sacmalama tabikide yadırgamaz yanı ben yadırgamıyorum. benım salonumdada bayanlar var söyledıgın sekilde. sonuc olarak oraya fit olanlar dısında kilolu balık etlılerde gelebilir bu yadırganamaz sacmalık olur.

0|0
    0|0
  • Hedefine odaklan dusunme

0|0
    0|0
  • Hic rahatsiz olcaklarini sanmiyorum :)

0|0
    0|0
  • zamanla sen onlara aynısını yaparsın eğer spora devam edersen

0|0
    0|0
  • senden rahatsız oluyorlar diyen benim :) Öyle ama. ne işin var orda git başka yerde yap sporunu

0|0
    0|0
  • Diyodur ki ulan varya bu hatun 2 ay sonra dehşet olur acaba şimdiden yazsakmı yoksa beklesekmi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bende onca erkeğin arasında spor yapıyorum bayan oluyor ama geneli aşağıda çalışıyor zaten kilo vermeye geliyorlar. ben orda kimseyi umursamıyorum düşün onca erkeğin arasında kanat çalışıyorsun, halat triceps falan umrum dışı oluyorlar onlar :D sen de umursama kimseyi

0|0
    0|0
  • Bence takma onlari kafana sporunu yap çık

0|0
    0|0
  • Herkes isini bitirip evine gitmek derdinde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...