Koç kadını Kova erkeği nasıl olur?

ben koç burcu kadınıyım...

genelde kovalara aşık oluyorum ben ama bana yüz vermiyorlar insan daha çok alevleniyor be daha çok seviyor onları.

vede onlar bunu bile bile yapıyorlar diye düşünüyorum.

hani hava gurubuya bunlar mesafeli olurmuş hava gurubu barçlar diye düşünüyorum.

internetten okuduğuma göre altarnatif enerji kanağıymışız çok güldüm :) itü sözlükten okumuştum...

Güncellemeler:
Hanımlar Beyler Başka Cevap Yok Mu? Çok Merak Ettim Hiç Mi Tecrübesi Olan Yok?
Anladım Kimsenin Tecrübesi Yok ...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• haha kovaları alamazmıssın ancak onlar ısterse alırlarmı

koclarda aynı onlarda bırı ne kadar ıstemezse o kadar hırs yaparlar

yanı aşk kaçmak ve kovalamaktan olusursa ... Kova kacar koc kosturur bu ılıskıde ancak kovayı suyla dolduracaksınkı kıpırdayamazdın ayy cok mu kotuyum be :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dedinin aynısı bende oldu ama benkovayım kız koç. hava ateşi çekiyomu ne? :D ama bu ilişki yürümez diyo uzmanlar. yinede kolay pes etmem...

mesafeliyiz biraz evet. bazen çok resmi bile olabiliriz. sebenimim yok bunun için ama öyleyim işte. :))

bir koç kadını olarak kova erkeğini kırmazsın herhalde dimi? link

teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • iç güveysşinden hallice

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kova Erkeği - Koç Kadını

Koç kadını çok açık ve dürüsttür, kimseyi kırmak istememesine rağmen, fikrini çok açık söyler. Kova erkeği bu kadının açıksözlülüğünü takdir eder. Düzenbaz bir eşle asla birlikte olamaz. Koç kadını anlık duygularla hare ket eder, oyun oynamaz, olduğundan farklı görünmeye çalışmaz. Ne yaparsa tam olarak yapar. Sizden daha saldırgandır, ama yine de çok ortak yönünüz bulunur.

Hoşgörülü ve anlayışlı bir âşıktır. Kovanın ilişkide ihtiyaç duyduğu özgürlüğü ona vermeye çalışır. Ama bu, kıskançlık krizlerinin olmayacağı anlamına gelmez. Karşısındaki erkeğin kendisini çekmemeye başladığını fark ederse, yeni bir erkek aramaya karar verir.

Koç kadını tutkulu ve özverili bir âşıktır, güçlü bir cinsel doyum isteği duyar. Kova erkeğinin onu fethetmek için dünyayı yerinden oynatması Koç kadınının hoşuna gider. Buna karşılık, güvenilir bir eştir. Ona, ev kadını rolünden çok, sevgili rolü uygundur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...