Bunca şeyden sonra ne yapmalıyım?

Arkadaslar lutfen bana bi fikir verin. Ben 1 hafta once sevgilimden ayrıldım. Gizli bi face hesabı varmıs. 2011 de yani beni tanımadan once acmıs ama hala kullanıyodu eminim. Fotograflar da kendi fotografları degildi hepsi fake. Ben bunu bi sekilde ogrendim ve ondan ayrıldım. Beni aldatmak icin yaptın biliyorum dedim. Yeminler etti seni aldatmadım ben sadece seni seviyorum falan dedi. O benim hesabım degil arkadasımın dedi ama inanmadım. Ece diye bi kız vardı fotografına falan yorum yapmıssın onla mı aldattın dedim. Sifresini verdi hemen gir bak aramızda bisey yok istersen o hesabı da kapat dedi. Girdim baktım konusmalar arkadasca ama kıza sevgilisinin olup olmadıgını sormus kızda var demis ve kızın fotograflarını begenmis yorum yapmis cok guzelsin, gozlerin cok guzel, sen melek misin falan yazmıs. Keske almasaydım o sifreyi beynimden vurulmus gibiyim şu anda. Aksam konusucaz son kararımı soylicem. Affedersen seni bidaha uzmicem diye soz verdi ama bunca seyden sonra nasıl guvenirim bidaha. Sizce en dogru karar nedir lutfen yardımcı olun.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Allahim tam benim yasadigim sanki, sevgilimle birinci sene birlikteyken ogrendim bunu.Bitirdim beni o an. Yalvardi aradi eni sevdigini soyledi noolur bitmesin su bu cevap vermedim. Bir gun soonra bana aksam cevap ver dedi neyse affetim onu cok seviyodum. Ve şu an allah bidaha ayirmasin kotu seyler yasatmasin 1.5 sene onceydi o olay ve hala beraberiz.

0|0
    0|0
    • ne guzel canım cok sevindim. peki tekrar guvenebildin mi hic sorunlar yasamadınız mı ?

• Evet oyle ama bu kadar kısa surede bıle cok alıstım kopamıyorum

• Eevet biliyorum oyle oluyo :)

Erkekler Ne Diyor 4

• affet ama içinde her zaman şüphe kalacağını belirt ne yapacağını bilmesi gerekir biraz zaman ver tekrar senin güvenini kazanacaktır şu anda ondan daha önce buna benzer ne varsa hemen bitirmesini iste

0|0
    0|0
  • ufak birşey gibi görünüyor mevzunuz, aranızda ne olduğunu bilemem ilişkinizin düzeyini yani , ciddimisiniz onuda bilemiyorum, ama aldatmanın ipucunu yakalamışsın , bu kesin aldatır seni manasına gelmesin bana kalırsa bir şans ver ona.

0|0
    0|0
    • evet ciddiydik. aldatmıs olmasa da aklından gecirmis ki o tarz yorumlar yapmıs :( bi de tereddutsuz verdi sifreyi. bi sans ver mi diyosun. kafam cok karısık.

• umarım o sansı iyi degerlendirir

• Eger yakışıklı ve kadılardan ilgi gören bir tipse sakın sözlerine güvenme çünkü onu rahat bırakmazlar. acı dolu ayrılmalar canım "o şimdi başkalarının koynunda evlenilecek kız sen gezilecek kızlarda o facedeki kaşarlar"

0|0
    0|0
    • hayır pek te yakısıklı sayılmaz zaten kendi resimlerini de koymamıs resimlerin hepsi fake di. ece denen kızı ekleyip sordum biz sadece arkadasız zaten uzun zamandır konusmuyoduk dedi en son 1 ay once konusmuslar.

• yeni hayat kur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• senin yerinde olsam onu affetmezdim. ona 2. bir şans vermezdim çünkü ben onun 2. şansı değilim. ama cümlenin başında belirttiğim gibi "senin yerinde olsaydım". sen bizi dinleme içinden ne geliyorsa onu yap, çünkü insanlar başkalarının yanlışlarından doğruları öğrenemezler...

0|0
    0|0
    • 1 haftadır ayrıyız cok acı cekiyorum kalbim falan sıkısıyo ama korkuyorum beni yine uzmesinden korkuyorum. ona guvenmek istiyorum ama nasıl guvenicem bilmiyorum. icimde hep suphe olucak.

• ya ileride tekrar aynı şeyi yapar mı bilmiyorum ama ayrılsan bile en geç 1-2 aya unutuyorsun hatta unutuktan sonra daha da mutlu oluyorsun bn öyle oldum :))

0|0
    0|0
    • gercekten mi ? ben hic oyle olucagımı sanmıyorum 1 haftadır ayrıydık resmen kahroldum :( siz ne kadar zamandır birlikteydiniz?

• ya biz birlikte değildik yani konuşuyoduk ama ben kendimi çok kaptırdım her hareketini çok kafama taktım tabi sonra ne kadar karaktersiz biri olduğunu anladdım yani tabi siz çıkıyomuşsunuz benimkiyle tam aynı olmayabilir ama eminim karşına ondan daha iyi biri çıkar tabi sen simdi başka biri olmasın o olsun diyosundur çünkü bende öyle diyordum ama biliyo musun bazıları gerçekten verdiğin değeri haketmiyo tamam unutman çok kolay olmayabilir ama unuttuktan sonra gerçekten çok daha mutlu olucaksın

• kendin için de onun içinde doğru olan ayrılmaman ama herşeyin eskisi gibi olmasına izin verme eskisi kadar samimi olma.

0|0
    0|0
    • ama korkuyorum artık hic guvenemicem bu supheyle nasıl devam edicem :(

• tamam canım aynen dedigin gibi yapıcam ve uzulmicem :)

• inşallah:)

• bence bitirmen daha doğru olur sonra pişman olabilirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...