Kapat

Hiç bir arkadaşınızı başka biriyle tanıştırıp mutlu olduklarını gördünüzmü?

yada araları bozuk bi çift in aralarını düzelttinizmi ? benim cevabım tabiki evet onların mutluluğunu görünce ben daha mutlu oluorm:D

• Tabiki tanıştırdım cennete girmeme 1çift kaldı:D
    A seç
  • Benim günahım ne beni kimse tanıştırmadı kimseyle:D
    B seç
  • Pezoluk benim kanımda var:D
    C seç
  • Hayatta karışmam işim olmaz:D
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
link bu güncelllemeyi yapmak zorundayım çünkü bir üye beni yanlış anladı ve ben istemeden onun başını ağrıttım özür dilerim kendisinden kedicik00 dan yani benim kendisiyle hiç bir sorunum yoktur olamazda zaten benim sorunum o soruya yorum yapan diğer şahsiyetle nicki u ile başlayan şahısla o arkadaş bana engel koymuşta benim başka bir sorumda baya bir uğraştı benle sonrada engel koymuş kendisi o yüzden bende öyle bir davranışa girmek zorunda kaldım ;)

0|0
17|8

En İyi Kız Görüşü

• Ara buluculukta yaptim , bozulan aralarida düzelttim, arkadaslarimi mutlu görmek benide mutlu ediyor ;) mesela senin mutlu olman beni cok mutlu ediyor dostum ;)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 16

• Evet A yi seçtim.Ben çok iyi iki arkadaşımı bir biriyle bizim evde tanıştırdım ve yakında evlencekler ve umarım bana kavga etmeye başladıklarında veya cicim ayları bitince beddua etmiçekler .

0|1
    0|0
  • bi iki kere yaptım. da daha uğraşamam.

0|1
    0|0
  • kime baksam ben yapmışım. bazen p**evenk gibi hissediyorum

0|2
    0|0
  • Çöpçatan işlerinde iyi değilimdir.

0|1
    0|0
  • en yakın arkdasımı kardeşimle ve yakınlarımla tanıstırdım araları benden iyi oldu :DD sonradanda cok pisman oldum keske tanıstırmasaydım :D

0|1
    0|0
  • Öyle hayırlı arkadaşlarımız olmadı.

0|1
    0|0
  • araları bozuk bir çift in aralarını düzelttim hemde cook

0|1
    0|0
  • evet gördüm ben onları tanıştırıdım ve küstüklerinde onları barıştırıdım :D şuana kadar öyleyim hem onlarda barıştıklarında çook teşekür ediyolar bende alışmışım küstüklerinde onları barıştırmakta

0|1
    0|0
  • çoook.

tüm arkdşlarımın çöpünü çattım (:

0|1
    0|0
  • Bi kere çöpçatanlık yaptım.Onu da yakın bi arkadaşım, diğer yakın arkadaşımdan hoşlanmış bana ısrar etti, öyle yaptım.Sonradan ayrıldılar tabi.

Onun dışında sevgililerin arasını az düzeltmedim.Tabi bozduklarım da oldu.(haklı olarak bozdum.)

0|1
    0|0
  • en yakın arkadaşmla kuzenimin arasını yaptım ahh yapmaz olaydıım :)

0|1
    0|0
  • Sağol :D .

0|2
    0|0
  • 2007 de tanıştırdım hala çıkıyolar :D

0|1
    0|0
  • onlar beni tanıştırsın seçeneği istiyorum :D

0|1
    0|0
  • ikisini de yapmamışım ayıp bana tüüü :D

0|1
    0|0
  • sorma çok kötü bi durum o :D

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• yaptım ama olmadı. Ben yardımcı pezoyum :D asla olamıcam cünkü kanımda yok .asdfgh :D bu bir aile gelenegi değil. hem hiçi hem hiç ve hemde hiç değişini senin gibi söyleyemez

hala bişi anlamadım ama kulaga hoş geliyor dostum :D

0|1
    0|0
  • Arayı düzelteyim derken ağzıma s*çtılar :D onlar barıştı birşey olmamış gibi bana etmediklerini bırakmadı deyyuslar sanki ben ayırmışım gibi :D

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • CCC PEZO REIS CCC

0|1
    0|0
  • işim olmaz gebersin pnezvekler

0|1
    0|0
  • Çöpçatan işlerine hiç girmem zira en ufak sorunda bana ekşiyorlar

0|1
    0|0
  • tanıştırdım 6 yıldır birlikteler ve geçtiğimiz ay nişanlandılar. Bu yaz düğünleri var

0|1
    0|0
  • cevap C buyrun :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...