Bayanlar akılı ve bılgılı olanlar cevap versın lutfen

adam çalısmıyor ıcıyor kumoynuyor eve bakmıyor 3 çocugu var karısı bıraz bacaklarından özurlu baska kadınlara gıdıyor adam burda ara sıra yardım edıyoruz kadına ama nereye kadar kadın sıgınma evı varmıs oraya verelım dıye dusunduk cocukları alıyorlarmı yada kadın sıgınma evı nerelerde var ne yapmak gerek gondermek ıcın bılen varmı lutfen

Güncellemeler:
lütfen yardımcı olucak kişiler cevap versın

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• o çocukların en son gideceği yer,esirgeme yurdudur eğer bunu kastediyorsan evet maalesef alırlar ama en azından sarhoş bi babanın şiddetine yada kumarda kazanacağı paraya takas edilmekden kurtulurlar,kurumlar çokmu koruyucu oluyor orasıda ayrı bir tartışma ama gerçekden zor bi durum..

0|0
    0|0
    • özelden yazabılırsın ekledım sızı neler yapa bılırız bunu dusunun bence yardımcı olun bana ve o cocuklara nerde oturuyorsun

Kızlar Ne Diyor 4

• nete kadın sığınma evleri diye yaz bazı sitelerde adresleri yazıyor oraya danışabilirsiniz ama çocuklarını çocuk esirgeme kurumu alır sanırım ayrı kalırlar ama arada gidip görebilir öylle bir adamla yaşamaktan daha iyidir

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla 12 yaşından büyük erkek çocukları almıyorlar.allah yardımcısı olsun dayak varmı?

0|0
    0|0
    • dayak ta var 3 cocuk ta kız

• polis gelirse ve kadın şikayetçi olursa adam evden uzaklaştırılır,yalnız bu kadının anası babası yokmu diycem ama zaten bi sahibi olsa o adamın kahrını çekmez.

• aynen oyle kımsesı yok

• kadın kordinasyon merkezine götürün

0|0
    0|0
    • ısımlerı bılıyoruz ya nerelerde bunlar ne yapmak gerek

• ha pardon konuyu dağıttın sandım

• möjgffgmöldfön fmbn föbn mmb ç.fbm mvxmööcvçdsfömbn fmdövöçdföm

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...