Kısıtlayıcı bir sevgiliyle nasıl başa çıkarsınız ?

her alanda arkadaşlarınızdan , hobilerinizden iş arkdşlarlarınızdan aklınıza gelen herşeyde sizi kısıtlayan bir sevgilinizi olsa , yaptıklarına nasıl karşılık verirsiniz.. seviyorum der susar ağzınızı açmaz dediklrini yaparmısınız yoksa ... ?

Boşluğu dolduralım lütfen .

0|0
1015

En İyi Erkek Görüşü

• hiç çekemem öyle birini yol veririm...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• eğer öyle bir erkek arkadaşın varsa ve bu seni rahatsız ediyorsa, 1 sene sonra ayrılacagına bugun konus anlasamazsan ayrıl derim=) 1 sene 2 sene erkegin her dedigine evet deyip sonra patlayanlar var. . önerilmez.

0|0
    0|0
  • onun bana yaptıklarının aynısını bende ona yaparım o zaman neymiş kısıtlama görür günü : ) ne hissetigimi o zaman anlar bir dahada yapmaz mutlu mesut yaşar gideriz :D

0|0
    0|0
  • senin keyfine göre yaşamayacağım diyebilmeli insan

0|0
    0|0
  • tüm o kısıtladığı şeylerin boşluğunu doldurabiliyorsa ve bu da sana hoşluk veriyorsa sorun yok. ama yalnızca dır dır, asarım keserim, ben kıskancım tribi yapıp ilişkiye bir değer katamıyorsa, derinliği yoksa sepet koluna, herkes kendi yoluna.

0|0
    0|0
  • seni çok seviyorum ama sen sanırım beni erkek arkadaşlarınla karışıtrdın ben kadınım etek giyerim makyaj yapatım eğer beni böyle beynemiyorsan kendi erkek arkadaşlarınla çıkailirsin der noktayı koyarım :D ağır oldu galiba :D

0|0
    0|0
  • Kurallarımı başta belirtirim. buna rağmen gereksiz kısıtlamalarda bulunuyorsa pek dikkate almam.

0|0
    0|0
  • Ya sus nederse yap Yada tak sepeti koluna herkes yoluna de ! Hangi devirde yaşıyor bu erkek arkadaşın yontma devirinde mi

0|0
    0|0
  • başa çıkmam her ruh zaten yaşayacaklarını yaşamış ve sakin bir ilişki bekler.gelmiyorsa huzur arkamı dönüp giderim...olmuyorsa zorlamam...

0|0
    0|0
  • acık ve sertce tavrımı koyarım ama benı bırakmasından korkuyarsam da katlanırım yada gızlıden ıs cevırırım

0|0
    0|0
  • Yolu açık olsun.

0|0
    0|0
  • barıştın sanırım :)

0|0
    0|0
  • Aman sende kısıtlayacak diyede dünyada irtibatı kopartamam yada ona kısıtlama koymam.

0|0
    0|0
  • aynası olurum.

0|0
    0|0
  • şutingg ...sıkıntı yasamak ıcın mı sevgılımız olmalı aksıne mutluluk vermelii..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Uzun yorum oldu kusura bakmayın.

Ben sevdiğimi memnun etmeyi çok severim ve onun için bir çok şeye katlanabilirim ama bu benim kişiliğimden, sevdiğim şeylerden uzaklaşmamı sağlıyorsa ben ben olmaktan çıkarım ilişkide. O zaman neden benimle beraberki? Ben ben olduğum için sevmemişmiydi bir zamanlar? Diyelimki artık yüzmemi istemiyor? Neden benimle misal yüzmeye gelmiyor? Diyelimki ben dans kurşuna gidiyorum.O neden benimle gelmiyor veya tam tersi.Diyelimki erkek arkadaşım bowling yapmayı seviyor ama ben sevmiyorum neden onun hatri için bende denemiyorum bowlingi? Belki seveceğim.Bence insanlar beraberce bir şey ler yaparsa belki okadar korkmazlar sevgililerin kaybetmekten.Kıskançlığınıyide dosajıda önemli.Ben bu hayata mahkum hayatı yaşamaya gelmedim.Seviyorum seni dediysem seviyorumdur seni.Bana güvenmelisin ve bilmelisinki ben hangi ortama gitsem bile kalbimde sen varsan hiç kimse beni yolumdan çıkaramaz.Okadar.

0|0
    0|0
  • dediklerini yapıyorum..

kıskanç adam favorimdir karışsın bana

0|0
    0|0
  • Başa çıkmaya çalışmam,ayrılırım.

Özgürlüğümden ödün vermem,asla.

0|0
    0|0
  • Şutlarım dırek :|

0|0
    0|0
  • tak sepeti koluna herkes kendı yoluna

0|0
    0|0
  • ben genelde bunları en başta konuşuyorum.. ona göre tamam yada devam diyorum.. kimsenin kimseyi kısıtlama lüksü yok bence..

0|0
    0|0
  • Ayrılırım kısıtlanmaktan hiç hoşlanmam. Beni evcil hayvanıyla karıştırmasın mümkünse

0|0
    0|0
  • kıskanması hoşuma gider ama bir yere kadar benim hayatıma karı-şa-maz.

0|0
    0|0
  • Aynı durum ;)

0|0
    0|0
  • Kısıtlayıcı bir sevgilim olamaz,olsa da yanımda kalamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...