Yarın fitnesse başlaycam?

Yarin başlaycam uzun bir süreden sonra hamlastim iyice. Ilk hafta zor gecer benim icin ya bir hareket yapsam Bacağım tutulur belim ağırır zor olcak ya. Ağrılar ne kadar bir süre sonra geçer

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ayaklarını soguk su ve tuz ile dinlendir 3 güne geçer (:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Su an aynısını ben çekiyorum bugün 2. Günüm hala ağrı var yarın geçer sanırım çok yüklenme ilk gün benim gibi scuat falan yaptim bacaklarim da falan az biraz hala çok olmamakla birlikte acı hissediyorum

1|0
    0|0
  • hamlık durumuna göre 1 hafta bile sürebilir ama agrıyor diye gitmemezlilik yapma tam tersi agrıyorsa bile gitki geçsin agrıların.. Birde fitness dan sonra koşu veya yürüyüş bir nebzede olsa azaltır agrılarını

1|0
    0|0
    • Aslında cok severim spor yapmayı falan ama uzun bir süre yapmayınca ağrıycak her tarafim diye kaçıyorum gitmekten baldır bölgesi özellikle ağrıyo yuruyemiyorum falan. Ama giderim heralde ☺

• herkesde olan problem :) spordan sonra yürüyüş veya koşmak o agrıları azaltıyor o yüzden problem yapma git en fazla 3-4 gün agrı çekersin :)

• Tamam teşekkürler ☺

• Agirlik yuksek. girme isindir hamlamazsin yorma kendini

1|0
    0|0
  • 2 hafta antrenman sonrası yoğun ağrı yapar sonra azalır ağrılar.

1|0
    0|0
  • Antrenmandan önce en az 15 dk falan ısın bisiklet yap sonra ağılıkla çalış ama 1-2 hafta ısınma ve alışma oluuğu için çok ağır girme sakatlık yaşanmaması için, ağrıların ilk hafta olur ikinci hafta dinmeye başlar :)

0|0
    0|0
  • En fazla 1-2 gün

0|0
    0|1
  • İlk hafta cok kötü sonrasında alısıyorsun hadi bakalım kolay gelsin şimdiden :)

0|0
    0|0
  • Vucudun alisana kadar sonra spordan hic ayrilmak istemezsin

0|0
    0|0
  • Çok asılmazsan 3 günde geçer

0|0
    0|0
  • Başlay tabi neden başlayayamasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0