Kapat

Alt bacak ve üst bacak kalınlaştırmayı aynı gün 2gün arayla yapsam sorun olurmu?

Alt bacak ve üst bacak kalınlaştırmayı aynı gün 2gün arayla yapsam sorun olurmu?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı gün çalışabilirsin hatta yanına squat veya barbell squat ekleyebilirsin ama 2 günde 1 çalışmak aynı bölge için sağlıklı olmaz, kasların kendini toparlamak için zamana ihtiyacı var araya başka bir hareket günü örn şınav veya mekik eklersen olabilir. Şöyle olucak bacak günü-dinlenme-mekik+şınav-dinleme-bacak diye gider ;)

0|0
    0|0
    • Ya ben soyle yapiyorum sabah 9-10 gibi kahvaltidan sonra yani ust ve alt bacak kalinlastirma sporu ogrendim netten onlari yapiyorum. Sonra ertesi gun dinleniyorum. Tekrar yapiyorum. Zayif oldugumdan baska bir spor yapamam yani :) Hergün bide dik şınav çekiyorum

• Sagolasin yalniz ust bacak kalinlastirmada zaten squat onerilmis. Squat yapiyorum egilip kalkiyorum yani. Hem bacaklarim calisiyor hem kalca :)

• Rica ederim hanımefendi ne demek :) Squat daha çok ön bacak ve kalçaya vurur doğru :) Kolay gelsin o zaman size..;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Olmaz dene

0|0
    0|0
Sponsorlu