Kızlar ve erkekler yanlış anlaşılmaktan korktuğumuz olmuştur..Mesela;

Mesela ; bi alışveriş merkezine gittiniz tek başınıza alışverişe kaptırmış gidiyosunuz birden eski sevgilinizle karşılaştınız selam verdi ayıp olmasın diye duraksadınız ve konuşmaya başladınız o arada şimdiki sevgilinizin arkadaşı sizi gördü ve o kişinin eski sevgiliniz olduğunu biliyor..bu durum tabiki sevgilinizin kulağına gitti eski sevgilinizden nefret ettiğinizi düşünüyodu hiç sevmediğinizi falan onu nasıl ikna edersiniz tesadüf olduğuna?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• konuşmasaydın sen de. şahsen benim kız arkadaşım da eski sevgilisiyle konuşsa ona güvenmem. kesin kuraldır. eski sevgili görünmez olacak. istisnası yok.

0|0
    0|0
  • ben kimseyi kırmam , insanlar sözlerimi yanlış anlar :)

0|0
    0|0
  • hitabetin sağlamsa böyle bir korku içerisine girmessin. link yardımı olur.. ironi ve maiotik hemde duayeninden

0|0
    0|0
  • Açıklama yapmaman gerekıyor direk konuyu kestirip atmalısın..Ben alısverıs yapıyordum benı görmus yanıma geldi nasıl oldugumu sordu o kadar diceksin .

1|0
    0|0
  • Neden onunla konuşuyor ki, terslemek ve yüz çevirip gitmek nerede kaldı? İhanet sadece biriyle öpüşmek sevişmek değildir ki :(

0|0
    0|0
  • konuşman hata doğal olarak sevgilin sorun çıkarır alttan alacaksın

0|0
    0|0
  • Sevgilim olmadığı için bilmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Güven meselesi bütün bunlar.Güvenmiyorsa sevgilin sorun olur.

0|0
    0|0
  • sevgilim için ben ne dersem odur ne dersem bana inanır çünkü ben hata yapsam dahi ona hep gerçeği anlatırım

0|0
    0|0
  • Tıpkı bu şekilde anlat olayı.Sana güveniyorsa buna inanacaktır.

0|0
    0|0
  • eski adı üstünde ne ayıbı görmezden gelirim

0|0
    0|0
  • idare et bence

0|0
    0|0
  • hiç yapamam çekinirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...