Kuralar çekildiği zaman, Türkiye üçüncü olacak deseydiler sevinir miydiniz?

Öncelikle şunu belirteyim; şampiyonaya katıldığımız için tüm takımla gurur duymak gerek , bu başarıyı gölgelendirmek değil amaç ama böyle bir grupta 3. olmayı başarı görürmüydünüz?

Spor kamuoyuna gore milli takımımız Kazakistan, Letonya , İzlanda ve Çek Cumhuriyetini geride bırakıp Hollanda ile liderlik için cekişecekti

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Şampiyonaya katıldığımız için takımı tebrik ederim ama kalite bakımından ve oyun bakimindan daha üst sıralarda yer alabilirdik. Birazcık daha azimli oynasaydik başarabilirdik.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede futbol skor odaklıdır son maç elenseydik herkes Fatih terim istifa etsin derdi şimdi imparator diyorlar Hollanda hariç diğer takımlar altımızda olmalıydı biz kötüydük ama Hollanda daha kötü olduğu için üstlerinde bitirdik ilk başta üçüncülüğü kimse başarı saymazdı aksini söyleyen yalan söyler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• demekki.. masa başındaki planları bir yana bırakmak lazım bu takımı rehavete sokuyor
    Yinede Terimin oyuncu secimleri eleştirilmeli.
    takımında hiç oynamayan Volkan şeni oynatması uzun bir süre
    forvetsiz oyuna başlaması Cenk Tosun gibi bir oyuncunun uzun süre kulubede kalması
    eger Selcuk o golu atmasaydı ve playoffllarde elenseydik ne konuşurduk..
    Çok fazla anlamsız puan kayıpları oldu bu ülkede

1|2
    0|0
    • Çok iyi özetledin hemşo , ilk 5 maçta neden sadece 1 puan kazandık bunu herkes unuttu su an , Tamamen skor odaklı bir ülke haline geldik

• kazandık ya
      sorunlar görmezden gelindi.. bu anlamsız bir durum cidden
      bircok hata anlamsız oyuncu tercihleri..
      dinazor kafalı terim
      yeni bir teknik adam lazım

• Kesinlikle lazım

• Grubumuzdaki takımlar gerçekten güçlü takımlardı. Çek Cumhuriyeti, İzlanda ve Hollanda özellikle herkesin gücünü bildiği takımlar ve tarihte de A Milli takımımızın bu takımlarla oynadığı maçların sonucu da bizim lehimize değil. İlk maçlarda istemediğimiz şanssızlıklar olduğunu da biliyorsun. Letonya ile iki maçta da berabere kaldı. İlk maçlarda İzlanda'ya farklı ve Çek Cumhuriyeti'ne ve Hollanda'ya yenildik. Bizim takımımız gerçekten çok iyi iş çıkardı ve puan farkı olarak da bu sonuçlara rağmen birinci ile aramızda az puan kaldı. Ben başarı olarak sayıyorum bu grup maçlarını. Yıllar sonra ilk kez o eski milli heyecanı yaşadım ben.

0|1
    0|0
    • İlk 5 maç sonrasi kazanılan 1 puandan sonra yapılanlar muazzamdı zaten orasını tartışmaya gerek bile yok , kuralardan sonra mili takımı nerede gördün şahsi fikrin neydi yanı

• Dünya üçüncüsü olduğumuz zamanı hatırlıyor musunuz :) O zamanki ruhu yaşamak istiyorum ve yaşayacağıma da eminim çünkü finallere gitmeyeli çok uzun zaman olmuştu, bu kadar güzel oyundan sonra da eminim ki finallere gitmenin de vereceği moral ve oyun gücüne sahip olacaklar. Yarı finale gideriz bence

• İnşallah kardeşim :)

• Yobaz, isidci konya tribunlerini gordukten sonra zerre skimde degil milli takimin ne yaptigi. Maci da kapattim zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...