Canımın acısını bir ben bilirim, öyle midir?

Düşünüyorumda bazen, kimse kimsenin derdinden anlamaz olmuş. Sadakatsız, yalan, oyun oynamalar, sahtekarlıklar vs. diz boyu olmuş.

Herkesin mutlaka canı bir sefer olsun yanmışdir!

Herkes kendi canının acısını bilir, kimse kimseyi asla anlayamaz diye düşünüyorum.

Sizce de öyle midir?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• tabiki hayatın ölümler hastalıklar aşk acıları ihanetler dost kazıkları her ne olursa olsun yaşayan bilir arkadaşın veya sevgilin veyaa ailenden biri ''geçer,geçmiş olsun,unutursun,amaan boşver...''gibi laflar der gider ama ne geçer ne unutulur nede boşverilir

ateş etrafını da ısınır ama içine girmeyen yanmaz o acıyı bilemez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bir de şöyle bir şey var millet kendinin cıkarları peşinde cıkarı varsa gelir yardım eder.bir insanın senin derdini halini anlaması için o derti yaşaması lazım veya karşındakinin gerçekten yürekten insan olmasıda önemli.

1|0
    0|0
  • ateş düştügü yeri yakar misali...insanlar dogumundan ölümüne kadar yalnız oldugu gibi acıyı tatlıyı neşeyi sadece ruhen kişi kendisi yaşadığı kadar başkası yaşayamaz.aynen canının sıkıntısını yine sen bilirsin ..

1|0
    0|0
  • yanmasına izin vermezsen yanmaz... ateşten uzak durmak lazım ;)

0|0
    0|0
  • Dostu olmalı insanın acısındada sevincinde de yanında olan onu bırakmayan acılarıyla diyorum..

Dostu bulmak lazım..Emin ol Dost için senin acın neyse onun içinde odur..

0|0
    0|0
  • her insan ayrı bir dünya..yaşam öyle...değiştiemezsin...doğallık yakınlık bekleme insanlardan çünkü herkes kendi hayat mücadelesinin derdinde...yok mu hiç kendine yakın bildiğin eşin dostun...

0|0
    0|0
  • Bazen en yakın kişiye bile derdini söyleyemezsin.

Çünkü onlar bizlere, sadece biyolojik olarak yakındır.

içinde durur söyleyemezsin ama bize bizden yakın olan Allah(c.c) var, derdimizi ondan başka kimseye anlatamıyoruz...

0|0
    0|0
  • elbet vardır insanın canı gibi sevdiği dostu sevgilisi arkadaşı ailesi vs. ama bunlardan en yakını en candanı en samimisi bile fayda etmez insan acısını kendi çeker ufak tefef rahatlatabilirler insanı fakat gel gelelim ateş düştüğü yeri yakar

0|0
    0|0
  • Evet öyle senin canın yanar diğeri güler

0|0
    0|0
  • Walla aynen öyle düşünüyorum. Kimse anlamaz beni. Şimdi bilgisayar başından kalksam aşağı insem art arda 3 sigara yakarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Anlamasi zor bazen bile imkansiz. Benim icin önemli olan teselli icin sölenmis iyi sözler degil. Beni anlamaya calismasi ve ona göre sölenenlerdir yada tek sesiz sesiz yanimda olmazidirl

1|0
    0|0
  • hiç kimse kendimi üzmemi degmiyor

1|0
    0|1
  • Elbette anlayamaz sadece tahmin edebilir,aynı acıyı kendide yaşamış olsa insanların tepkileri hayata duruşları farklıdır bu yüzden senin canının nasıl acıdığını bir sen bilirsin.Ama yinede dertleşmek iyidir,azda olsa yükünü hafifletir.

0|0
    0|0
  • bencede öyle kimse kimsenin derdinden anlamıyor maalesef insanların geneli böyle başına gelmedikçe empati kuramıyolar

0|0
    0|0
  • Ateş düştüğü yeri yakar diye atalarımız boşa söylememiş.

0|0
    0|0
  • Evet doğru düşünüyorsun,öyledir

0|0
    0|0
Yükleniyor...