Hepsiburada.com sitesinden alışveriş yapanlar var mı?

2 ürün aldım 3.gün sonunda paketleniyor a geçti çarşamba sabahından beri paketlenio ne paketmiş 1 yapboz 1 atkı paketleye paketleye bitiremediler ... bu durumu yaşıyan var mı başka acaba

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• hepsiburadadan bir daha alışveriş yapmayacağım... kaç kere onlar yüzünden saçma sapan sürelerde beklemek zorunda kaldım. .değişim, iade desen ayrı dert.. şu an gönderdikleri ürün bozuk olduğu halde iade etmek bile içimden gelmiyor. o derece bunalttılar beni ..

0|0
    0|0
    • ama maddi konularda güvenilirlerdir o konuda sorun yok. haklarını yemeyelim.. işlem süreleri bezdirici.. gerçekten de tekrar alışveriş yapmayacağım

Erkekler Ne Diyor 5

• en fazla bir bir buçuk hafta kadar sürüyor.

0|0
    0|0
  • düzenli alışveriş yaparım. hatta telefonumu bile bu siteden aldım. bazı ürünler stokta bulunmadığında bu tarz sıkıntılar oluyor doğrudur. süper hızlı gönderi ürünlerinden seçerseniz sorun yaşamazsınız.

0|0
    0|0
  • bazen 1-2 güne eline geçiyor bazense 2 haftayı bulabiliyor. ben 3 haftada beklediğim oldu siparişden sonra ama arada bilgi verdiler stokta kalmadı şu tarihte giricek vs. die

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin 1 numarası.

0|0
    0|0
  • Şu* siteye bi' göz at. Dilersen uygun bi' dille şikayetini yaz. Dönüş yapacaklardır. Hem de senden sonraki insanlar için yol göstermiş olursun.

* link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• gecikiyor evet ordan alınan ürünlerin gelmesi

1|0
    0|0
  • ben mutfak robotu almıştım anneme..bıde hızlı kargo yazıyordu bı haftada ulaştı elıme

1|0
    0|0
    • gider kendim saticidan alirim bir dahakine daha cabuk olur heralde

• internettn alışverş yapmak daha hesaplı gelıyo bana bekleme süresini o kadar takmıyorum yani açıkçası

• gelir en geç 2 haftaya mail at istersen

1|0
    0|0
    • sanki avusturalyadan gelio bune ya cin den de ayni surede gelio kargo :D

• evet o site baya geç 2-3 haftada zor geliyor

1|0
    0|0
  • markofoni iyi bence

1|0
    0|0
  • hiç yapmadım ama yapanlar var kardeşim

0|0