Erkekler böyle yapsaydınız bunun sebebi ne olurdu?

diyelimki facede 2 yıl önceki fotonuzun altına bir arkadaşınız taa o zaman bir yorum yapmış sizde ''lan''lı falan bir yorum yapmışsınız.tipik erkek muhabbeti. küfür yok ama.2 yıl sonrao kendi yaptığınız ''lan'' lı yorumu sildiniz.bunun sebebi ne olurdu.ne olduda o kadar zaman sonra silmiş olurdunuz.ciddi yorumlar alabilirsem mutlu olurum.teşekkürler:)

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Biri görüp söylemiştir yada senin veya onun hayatına biri girdiyse yanlış anlaşılmaya yer vermemek adına silmiş olabilir...

0|0
    0|0
    • bir kız için olabilir yani.peki şöyle sorayım 2 yıl önce benden hoşlanıyordu.ama tanışmıyorduk onunla aramızsa birşey olamadı.ama o zamanlar hoşlandığına emindim.ve 2 yıldır facemde ekli.geçen gün ilk kez benimle konuşmaya çalıştı ayaküstü arkadaşlarımın yanında.sonra bende bi adım olsun diye facesinde bir bağlantısını beğendim.benim için silmiş olabilir mi.eğer benim içinse neden 2 yıl sonra sildi ilk zamanlar neden silmedi.yoksa başka biri içinmi.sence hangisi

• e niye yaptı o zaman hiç bir sebebi yok mu

• Öyleyse imalı birşey paylaş, bakalım beğenecek mi, yorum yapacak mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Buna mı taktın yani şimdi

0|0
    0|0
  • :-) günün sorusu bu olsa gerek .

2 yılda neler değişmiyor ki insanların fikri değişmesin bence çok derin düşünme

0|0
    0|0
    • bir kız için olamaz mı kaba görünmemek için

• şirin gözükmek için çok basit bir yöntem :-) sen olsan yermisin bunu +1

• :) bu yüzden değil yani

• çocuğun foto nun altında lan yazan yorumunu silmesi bence olumsuz bir durum belirtisi

misal ben

yorum silmeyi bırak

değer verdiğim belli bir yaşanmışlığım olan kızların eski resimlere bakamıyorum bile

0|0
    0|0
    • yok hayır kendi fotosunun altındaki yorumu silmiş.neden sence

• şimdi herşeyi anlattım.bir durum değerlendirmesi yaparmısın.o yanımıza geliş amacı benmiyim.bu kadar zaman bana bakmıyordu niye geldi öylesinemi.eğer benim için geldiyse sonraki görüşümde neden bakmadı.biraz uzun oldu ama yorumlarını bekliyorum:)

• keşke söyleyeceklerimin doğruluğunedena emin olsamda söylesem

senin için anladığım kadraıyla çok önemli olan bu durum hakkında fikir yürütmek biraz hassas gibime geldi. o yüzden bir şey dememek daha iyi gibi

ama şu var reel her zaman daha zor bir ortamdır

madem sanaldan bir şekilde irtibat kurabiliyorsun face üzerinden bir iki muhabbete gir

çocuk içinde daha kolay ve rahat olacaktır

varsa sana karşı hisleri sanaldan sana açılması daha kolay olacaktır.

• artık saçma gelmiş ve o yorumu silmiş. bu arada o kişi baya dikkatli incelemende olan biri hayırdır :)

0|0
    0|0
  • hayata bakış açısı değişmiştir ve o an yakıştıramamıştır.

0|0
    0|0
    • bir kız için olabilir mi yani kaba biri gibi görünmemek için

• haklısın.okul açılınca onu bir gözlemleyeyim inş benim içindir

• temennimiz :)

• Ne zaman real life moduna gireceksiniz.Çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • saçma bulmştur silmştr

0|0
    0|0
    • bir kız için olamz mı hani kız görüpte kaba biri olduğunu düşünmesin diye

• bu sorunun aynısını iki hafta önce cevaplamıştım hemde aynısı yani :) nedir bu aynı çocuk iki kişiyi birden mi idare ediyo :) :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu soruyu daha öncede sordun. yada başkası sordu.. ama aynıydı :D hatta denmiştiki kız arkadaşı için mi kaldrmış kız kızmıştır küfürlü diye. denmişti...

hafızama bak :D

0|0
    0|0
  • artık saçma gelmiş, insanlar değişir, olgunlaşmıştır belki.

0|0
    0|0
  • yuh artık sürekli aybı konuyu açıyosun arkadaşım başka bi derdin yokmu senin

0|0
    0|0
Yükleniyor...