Forvet denildiği zaman aklınıza ilk gelen isim hangisi?

Sadece Türkiye 'de değil diğer liglerde de Forvet denildiğinde aklınıza ilk gelen isim kim ?

0|0
11|43

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 42

• Şuan için en iyi forver tabiki Falcao. Daha önceki yıllar için konuşursak, Brazilyalı Ronaldo ve Henry. Hatta ve hatta Arsenal bir dönem kadrosu, oyunu efsanedir benim gözümde. Ligi nağmalup tamamlamış bir yapıdan bahsediyorum. İnanılmaz kaliteli oyun. Bam başkaydı tarif edilemez birşey bu. 2003-2004 sezonunda ligi nağmalup tamamlayıp çekirdek kadro 2006 da şampiyonlar ligini kıl payı kaçırmıştır tabi Ronaldinho lu Barcelona ya karşı...

----------------------------------------jens lehmann-----------------------------------------------------

lauren -------------- kolo touré ------------------ sol campbell -------------------------ashley cole

fredrik ljungberg --------- gilberto silva ----------------- patrick vieira -------------------- robert pirès

--------------------------------------thierry henry---dennis bergkamp------------------------------------

Ayrıca reyes daha yeni yetmeydi fabregas da ufaktan ufaktan gelme dönemlerindeydi. Wiltord ve Keown gibi oyuncularıda vardı.

O dönemde Henry forvet olarak tek geçilirdi.

Tabi 2000 lerde ise Real Madrid`in benzer bir efsane kadrosu vardı.. Ronaldo da o dönemde inanılmazdı..

1|2
    0|0
    • Henry gibi her yeteneğe sahip başka forvet görmedim. hatta Henry'nin gençlik zamanını al, şu an ki Barcelona'da Messi'nin pozisyonuna koy, Messi'yi çıkart takımdan, Barcelona'dan Messi'nin yaptığı inanılmaz işlerin benzerinlerini Henry'de yapacaktır. Barcelona'nın şu anki kadrosu yazdığın o kadrodan çok daha iyi sadece Henry, Lehmann ve Ashley Cole hariç. adam en iyi döneminde şu anki barça'da olsa neler yapmazdı ? ölüsü bile Barça'da sol kanatta oynayarak 6 kupa kazanmıştı gerisini sen düşün !

• brezilya - fransa Dünya kupası çeyrek finalinde Henry efsane mükemmel Brezilya kadrosunu Dünya Kupası dışına iterek Ronaldinho'dan intikamını almıştı... :)) ve durumu 1-1- yapmıştı. Brezilyalılar bile ağlamıştı o gole, o yüzden Boss'tur Henry her zaman son patrondur benim gözümde... :))) ben kaçar güzel yorumların için teşekkürler...

• Düşünceni anlayabiliyorum, gol yememe rekorunuda çok iyi hatırlıyorum ama bunların hiç birisi garanti sağlamaz ki :) Tamam avantaj kesinlikle Arsenal`da olurdu ammaaaa kesin Arsenal alırdı diyemem :) Ne demek, eskileri hatırlamak iyi geldi :)

• Tüm zamanların gelmiş geçmiş en büyük forveti Hakan Şükür bence.Günümüzde ise en iyi forvet tabiki Drogba

3|2
    0|1
    • soruna 5 yıldız :)

• Ben GS li olduğum için Hakan Şükür demedim,objektif bakarak dedim.Hakanın takım oyununa katlısı,presi,sırtı dönük oynama yeteneği... komple bir forvetti,mükemmeldi.Falcao yu bende çok beğeniyorum.Son vuruş konusunda şuan dünyada 1 numara

• kesinlikle..

• thierry henry tektir.

inrahimoviçte iyidir, brezilyalı ronaldo da iyidir, falcao da iyidir ama gelmiş geçmiş en iyi forvet bence henry. her şey var adamda

1|1
    0|0
  • Hugo Almeida

1|1
    1|1
  • RONALDO (N 9)

1|0
    0|0
  • Guiza aklımdan hiç çıkmıyor .D

1|1
    0|0
  • Raul. İspanyanın böğründen çımış delikanlı , 8 çocuklu bir ailenin son socuğu ,babası denizci ,annesi börek açıyor. En çok üst geçit varken yoldan karşıdan karşıya geçmeyi ve ön sırada oturan arkadaşının hırkasına sümük sürmeyi seviyor.(bunada kısa cevap de)

1|0
    0|0
  • Feyyaz:/

1|1
    0|2
  • Alex de Souza - Nicolas Anelka

1|0
    0|0
  • Aklıma ilk gelen skoda forvet marka biçimsiz araç geldi :)

1|1
    0|1
  • MİLAN BAROSSS VE DROGBAAAA neden bilmiyorum ama Barosu çok beğeniyorum

1|1
    0|1
  • çocukluğumdan beri hayran olduğum keşke 80lerde izleme fırsatım olsaydı dediğim..italyanın ve juventusun efsane fulbolcusu paolo rossi...

link

1|0
    0|0
  • ibrahimoviç

1|0
    0|0
  • Fernando Toress

1|0
    0|0
    • Toress de çok iyidir..Ya söylenenlerin hepsi birbirinden iyi ayrım yapamadım bi türlü..

• Luis Suarez -> Liverpool FC

1|0
    0|0
    • Bilmem mi :) Bi maçta 7 gol atmıştı..

• Fizik yapısını benzettiğimi söyledim zaten .. :) C. Ronaldo sağ açık , sol açık , forvet hepsi valla ..

• CR7<3 ya.. El Classico'da gol de atamadı üzüldüm. Messi'ye bir şamarı yapıştırsaydı şöyle iyi olacaktı. Arda'da dönsün artık yuvasına. Madrid havası yeter bu kadar. Türkiye reklam olmalı dünyaya.

• Drogba'm Beniiim .. ;)

1|0
    0|0
  • Brezilyalı Ronaldo

1|0
    0|0
  • Messi Falcao RVP Rooney İbrahiovic ve Drogba

1|0
    0|0
  • İBRAHİMOVİC HE HEYTTT

1|0
    0|0
  • Eto'dur abi benim adamım.

1|0
    0|0
  • İhramamoviç

2|0
    0|1
  • Messi miydi ne futbolla pek aram yok ama bu çocugu biliyorum :))

1|1
    0|1
  • İbrahim Üzülmez.

1|1
    1|1
  • tanjuuuuuuuuu

1|1
    0|2
  • C. Ronaldo

1|0
    0|0
  • Messi İbrahimovic

1|0
    0|0
  • hakkari yüksekovaspordan şeyhmuz

1|0
    0|0
  • HAKAN ŞÜKÜÜÜÜRRRR :))

1|0
    0|0
  • Maradona+tanju+rıdvan+hakan şükür+

1|0
    0|1
  • FALCAO geliyor

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 11

• Messi taabiki :)

1|1
    0|0
  • KRAL HAKAN ŞÜKÜR tabikide

2|2
    0|2
    • ezik bir fenevlidir o canım. sinsi bir fare gibi gelip eksiler ve kaçar. eziklik ve çaresizlik göstergesi işte :)

• aynen. 5 yıldız verdim gitti sana renktaş :)

• Sağol ;)

• Drogbadır...

2|2
    0|1
  • Falcao-ibrahimoviç biraz eskiye gidersem Ronaldo :)

1|0
    0|0
  • Efsane Metin Oktay geldi aklıma.Allah rahmet eylesin..

1|1
    0|0
    • Amin..O bambaşka biri ağları delen golü , centilmenliği...

• Melo ya da bir başka oyuncu gelip geçicidir ama Metin Oktay efsanedir bu yüzden bizde 10 numara onunla anlam bulur.

• Çok doğru gecmisine saygılı bir taraftar işte , keşke bazı takımlar ve hakemlerde biraz dürüst davransalarda futbol bugün Türkiyede eskisi gibi değerli olsa

• iboviç.

1|0
    0|1
  • Messi bence balım

0|1
    0|0
  • sabri

1|0
    1|0
  • Ehemm.. için&ıslak?

1|0
    0|0