Sizce yapmış olduğum suplement kürü nasıl? ( Detaya gel lütfen ) ?

Giriş seviyesi çalışmıyorum orta seviyede programlarım suanda buna göre yorumlarsanız sevinirim...

1 - Muscletech Premium Whey Protein 2270 Gr (2270 gr)
2 - Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr (300 gr)
3 - Optimum Glutamine Powder 630 Gram (630 Gram)
4 - Nutrend Compress BCAA 4:1:1 500 Gr (500 Gr)

Sizce yapmış olduğum suplement kürü nasıl? ( Detaya gel lütfen ) ?

Güncellemeler:
Aşağıda ki şekilde kullanıyorum ;

1 - Muscletech Premium Whey Protein 2270 Gr Antremantan 40 dk önce bir ölçek ve antremandan hemen sonra 1 ölçek.
2 - Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr (300 gr) - Antremandan 30 dk önce 5 gr
3 - Optimum Glutamine Powder 630 Gram (630 Gram) - Antremandan hemen sonra Whey Protein ile karıştırarak 1 ölçek.
4 - Nutrend Compress BCAA 4:1:1 500 Gr (500 Gr) Yarım ölçek antreman esnasında...

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• bunların yan etkisi falan yok mu ya? ben cesaret edip kullanamadım

0|1
    0|0
    • Fazla ve bilinçsizce kullanırsan tabiki var ciğerde yağlanma yapar. Genelde insanlar spor yapmadan kullanıyorlar ya da gereğinden fazla kullanıp su tüketmiyorlar sonrada sorunlar meydana çıkıyor doğal olarak...

• asdasdfas tamam teşekkür ettim

• Rica ederim her zaman yardımcı olurum aklına takılan bişe olursa sorabilirsin hahahaha :)

En İyi Erkek Görüşü

• Whey iyi creatine gelince ben 1 kutu kullandim hicbir etkisini goremedim yuklemeli ve yuklemesiz sekilde ikisinide denedim ama bende pek bir ise yaramadi. şu an ultimate creatine kullaniyorum bunda ilk kullandigimda. ilk etkisini farkettim ama nedense bana patlayici kuvvette ve agir kaldirmamda degilde toparlanmamda yardimci oluyor set aralarim kisaldi. Glutaminde saglam ama bcaa olarak xtend almani siddetle tavsiye ederim aralarinda en iyisi bence. Ama illa dediklerimi almak zorunda degilsin ben kendi vucumdan ornek vererek soyluyorum herkesjn bunyesi farkli ve farkli tepkiler verebilir. Bu kombinasyonda iyi.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim daha önce Ultimate Whey Protein aldım güzel kaliteli bir protein ama tadı çok kötü hiç beğenmedim Muscletech ona göre gerçekten nesquik gibi çok arkadaşım önerdi diye onu aldım ve dedikleri kadarda varmış yorum için teşekkür ederim...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• kombine iyi ama kullanım zamanlarını da yaz

0|1
    0|0
    • 1 - Muscletech Premium Whey Protein 2270 Gr Antremantan 40 dk önce bir ölçek ve antremandan hemen sonra 1 ölçek.
      2 - Optimum Micronized Creatine Powder 317 Gr (300 gr) - Antremandan 30 dk önce 5 gr
      3 - Optimum Glutamine Powder 630 Gram (630 Gram) - Antremandan hemen sonra Whey Protein ile karıştırarak 1 ölçek.
      4 - Nutrend Compress BCAA 4:1:1 500 Gr (500 Gr) Yarım ölçek antreman esnasında...

Yükleniyor...