1,68 boy 110 kiloyum operasyon geçirmeden zayıflayamayacağımı söylüyorlar?

hem operasyon geçirmeden zayıflayamayacağımı hem de vücudumda deformasyonların olacağını söylüyorlar. vücudum normalde sıkı ağırlıklarım var evde onlarla çalışıyorum eliptik bisikletim ve step aletim var. bu iki alet, ağırlıklarım ve yer egzersizleri ile en fazla ne kadar kilo verebilirim?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle yanılıyorlar. 145 kilodan 90 kiloya düşen çok samimi bir arkadaşım var. sadece azim ve sabır.. emin ol mutlu sona ulaşacaksın

0|0
    0|0
    • bunu duyduğuma sevindim :) insanın umudunu kırıyorlar yaa :(

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki de kaybedersin. Ama yavasca yaomalisin bunu ki vucudun degisime ayak uydursun. Bak yarismadakilere sana motivasyon olacaktir.

https://www.youtube.com/watch?v=-cpK73Nz4ak

1|0
    0|0
    • aslında evet bunları daha sık izlemem lazım :) teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 3

• bunu fitness salonunda hoca kontrolunde yapsanız.. size verdigi calışmayı ve diyet listesini yapsanız.. istediginiz kıloya daha cabul oluşur ve sarkma ya da herr hangi deformasyonların olmaz.. arkadasımda canlı yaşadım. inanamadık.. tabiki karar sizin

0|0
    0|0
    • salona gitmeyi düşünüyorum yalnız şöyle bir durum var şu aralar maddi sıkıntılar yaşıyorum. salona gitsem dahi en başta kardiyo egzersizleri yapmam ve yağ yakmam için yönlendirecekler beni. ben de diyorum ki kardiyo bölümlerini evde halletsem kilo vermem durduğu zaman salona yazılıp dengelesem daha iyi olmaz mı?

• yaa aslında şu kalori hesaplamalarını tam hesaplayabilsem neler yapacam da :S yapamıyorum. daha doğrusu ölçüler içime sinmiyor. başarılarınızın devamını dilerim o zaman :) durmak yok yola devam :) ben de bütçemde ayarlama yapıp salona tekrar yazılmam lazım. bir ara 94 kilodan 63 e düşmüştüm sadece salon çalışması ile 6 ay gibi kısa bir sürede hemde ama kiloyu koruyabilmek çok önemli ben gerçi 7 yıl gibi bir sürede aldım verdiğim kiloları.

• bayan arkadas verdı salonda muhtesem oldu.. benım ideal kilom zaten 185 boy olunca yakıştırıyorum.. yedıgınızın yarısını yeyın.. yag şeker asla kullanmayın size cok yararı olacaktır.. kolay gelsın :)

• Tamamen maddi bir yaklasim bence 120 kilodan 7 ayda 96 ya indirm zerre diyet yapmadim ya da operasyon gecirmedim hayatinda aana zarae olan gidalar yok et unut hatta birazda azim varsa hersey olur sporu ihmal etme☺

0|0
    0|0
    • zaten 2 yıldır ne kilo alıyorum ne kilo veriyorum ekmek yemiyorum günde iki litre su muhakkak içiyorum bu aralar biraz sıkı bir yeme düzeni sağlayıp kilo kontrolünü bırakıp kilo vermeye çalışmak istiyorum. kilolu insanlar spor ile başlarda daha çok kilo verirmiş diye duymuştum hem moral olur ihmal etmemeye çalışacağım :)

• Yalan

Kilo vermeden spor yapilmaz

Sana uygun diyet+ spordur bunu oluru

Gerci seen bayansin dimi ozaman olur ben body olarak dusundum pardon☺

Ama 2 sene uzun zaman birseyler ters gidiyor galiba

• 2 yıldır kilomu koruyorum ne alıyorum ne veriyorum. orantılı yiyorum çünkü abartmıyorum. ama biraz daha kısarak kilo vermem lazım.

• bene yüzün güzeldir bazı bayanlara yakışıyor kilo ama

0|0
    0|0
    • yüzüm güzel orantılı yüz hatlarım var en azından :) sağol ama yüz güzelliği sağlık kazandırmıyor bana.

• kesinlikle umarım operasyona gerek kalmadan da hallederim. teşekkür ederim :)

• bence gerek kalmaz yürüyüş yaparmısın yapsan iyi olur ben çabuk kilo alıyorum zor veriyorum çok ugraştım 6 kilo vereli sebebini su dan buldum biliyonmu suyu az içtim birde limonlu su içtim 6 verdim önceden bol bol su iç diyorlardı habire kilo alıyordum suyu azaltım verdim

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç yemek yeme hep spor yap

0|0
    3|0
Yükleniyor...