Hiç aldattınız mı veya aldatıldınız mı? Sevgilinizden gizlediğiniz şeyler neler?

Kücük kacamaklar yaptınız mı ? sevgilinizden gizlediginiz şeyler nelerdir ?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• aldatıldım

0|1
    0|0
    • Ay yazık sana .d .p

• bilmem belli olmaz attrıma kafamın tasını olmam :P :D Böyle diyoruzda sanki kötü olabilecekmiyiz bakalım:D

• Bilmem ki oLUrmuyUz acaba .d

Kızlar Ne Diyor 9

• Aladatıldım... :(

0|1
    0|0
  • Gençken bir kere aldattım.. :/

0|2
    0|0
    • gençken :) çocukken dir o hemşo gençliğinin zirvesindesin :)

• madem senin sevgin bitmiş cocuga adam gibi söleyip ayrılsaydın ya .. Aldatarak anca kendi adını cıkarırsın O diye :D

• Öffff...basit insanlarla muhattap olmuyorum artık bb.

• Ben mesela sevgilimin kız arkadaslarımla olan mesajlarımı okumasından yana degilim bu yuzden siliyorum :DD

0|1
    0|0
  • bu benim soruya ne çok benziyor neyse soru sorudur hırkızz abi.

aldatılmadım ama aldattım:)

0|1
    0|0
  • aldatıldım ben ki iyide olmuş en yakınımdakilerin ne mal olduğunu anladım :)

0|1
    0|0
  • Aldatmanın siftahını yapmadım daha.Yapacağımı da sanmıyorum.İki kere aldatıldım.

0|1
    0|0
  • aldatmam!

0|1
    0|0
  • aldattm aldatldm mı bilmiyorm belki de olmustr benim haberm olmamıstr

0|1
    0|0
    • neden aldattın ?

• yine yapmamam gerekirdi her ne olursa olsun ayrılıp napcaksam yapmalıydm ben cok elestirrdm basıma geldi öyle iste

• En güzeli hiç yapmamaktı zaten.. .d

• Kucuk kacamak dediginde sirin olmuyor yapilan serefsizlik.

0|1
    0|0
    • kucuk kacamak derken kasdettigim senle cıkıyo diye baska bi kızla konusmuyacak diye bişey yok ki.

Erkekler Ne Diyor 7

• hiç aldatmadım aldatıldıysamda ruhum duymadıtüm aldatanların Allah bin bir türlü belasını versin emi :)

0|1
    0|0
  • aldattım...halasının kızıylada..yakın arkadaşıylada...şahsen artık boş gelmiyor değil...seviş seviş nereye kadar...aldatıldın mı bilmiyorum şahsen umrumdada değil...

0|1
    0|0
  • ben aldatıldım gibi oldum ama zaten kız beni sevmiyomuş

0|1
    0|0
  • Bilmem ki..

0|0
    0|0
  • aldatmadım aldatmam da adam gibi konuşur giderim.karaktersizliğe gerek yok ...

0|1
    0|0
    • Öyle derler ya kalıplaşmış söz işte gençken şöyle yapardım...vs :/ :D Karaktersiz miyim hemşo ben. :(((((

• :))) sağ ol hemşo ;)

• aldattım D: kanka o kucuk kacamaklar yakalanma korkusu baska bıı sey yok oyle bı heyecan D

0|1
    0|0
  • Kaçıncı soru kine bu :S

0|0
    0|1
Yükleniyor...