Selçuk gol attığında ben sevincimden evdeki sandalyeyi kırdım :) . Siz ne halt yediniz peki?

Əvət millət , kiminiz ağliyor olmiş ola bilirsınız , bunda ayıp bir şəy yoxdir :D Mesela ) Hadi etiraf ədin baxalım )

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• izlemedim oğuzhan özyakup oynadımı <3

0|1
    0|0
    • Oğuzxan oynadi oynamasinada şimdi bənim sorum başka bacım :D Sən nə yapğdın o aralar hələ bir anlat baxalım itiraf et )

• yemek yaptım :d uyudum uyandım :D gol attımı :D

• Yok atamadı , oyundan çıxdı )

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan keşke güneydoğuda siz azeri kandaşlarmiz olsaydi varya bu ülke ucardi super güç olurduk

0|1
    0|0
    • Nahçıvan üzerinden çok kısa bir mesafede komşuluğumuz var 17 kilometrelik. Ermenistan ve İrandakı topraklarımız (Batı ve Güney Azerbaycan) bizde olsaydı , şu an dünyada kimsenin karşısını alamayacağı büyüklükte bir dostluk kurulacaktı

Kızlar Ne Diyor 8

• Wuaaaaa diye bagirarak babamla alkiis yaptik zipladik o penceteyi acip bagirdi ben evi salladim 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Agladim

0|0
    0|0
  • Annem terlik frlatti bagrdm dye

0|0
    0|0
  • Totem yapıyordum sonradan sevindim.

0|0
    0|0
  • Hiiç pcye bakmaya devam ettim

0|0
    0|0
    • Ahanda kalp yarası )

• Yav qusurumuza baxma bacım , bir heta yaparak sana yazmışam , asıl ünvanım sen değildin , ama gel görki yanlışlığ oldı

• Mahalle birden bağirdi çok güzeldi :D

0|0
    0|0
    • Dimi ama :D Valla çok şanslısınız )

• Bise kirmadm :) ama cok sevindim

0|0
    0|0
  • Kardesimi dövdüm 😂

0|0
    0|0
    • Yav nədən ya nədən , gardaşın nə yaptiki sana? )

• Sen nerden öğrendin bizim Türkceyi? Yani öğrenmeye çalıştın? :D Pek başarılı olamamışsında :D :D

• Bosver 😁

Erkekler Ne Diyor 6

• Oturdugum koltuktan firladim o an semtte bir goll cigligi duyuldu zaten bagiran bagirana :)

0|1
    0|0
  • Ooooooowwwwwwwwwww... diye ayağa fırladığımda elimle ağzımı kapadım şaşkınlık ve sevinçten. Gol diye bağıramadım yani hesap et ordan...

0|1
    0|0
  • Yerimden firladim

0|0
    0|0
  • hiç bişi..
    olması gereken gol geç geldi..
    Terimin sistemini degiştirmesi gerek
    Fransada bu şekilde oynarsak gruplardan cıkamayız

0|0
    0|0
  • Bağırmaktan komsu şikayete geldı ev sahıbınıze söylicem dedı

0|0
    0|0
    • La yemin ederim faul olduğunda dedimki Allahım nolur Selçuk vursun ve gol olsun , bir sevinc bir sevin , gol oldu direkman nezaman nasıl sandalyeyi dağıltmışım bilmiyorum :D

• Maç kaç kaç btti kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...