Her gün 100 Şınav Ve 100 Mekik

Her gün 100 Şınav Ve 100 Mekik çekmeye başlıyorum bu pazartesi.Ama beslenme olarak her hangi bir protein takviyesi yapacak imkanım yok.Bu durumun vücuduma bir zararı olur mu?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• başlangıç için iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bi anda başlama 100den.

ben 2 gün önce başlıyım dedim böyle yarım saat karın egzersizi yaptım 2 gündür belim felç bir şekilde dolaşıyorum. 50den başla her gün 10 10 artır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• temel ve ucuz protein kaynakları; yumurta, peynir, yoğurt, tavuk. spora devammm

0|0
    0|0
  • arkadaş sana tavsiye ediyorum spor salonuna git.. ben evde her türlü ekipman varken ağır idmanlar yaptığım halde bi işe yaramıyordu.. yarıyordu tabiki ama beklenti yüksek olunca ve beklentiler çıkmayınca 4-6 ay sonra bırakıyorsun.. sonra daha beter olup tekrar başlıyorsun.. 1 buçuk sene boşa yaptım diyemem ama spor salonuna gitseydim şimdi gitmeme gerek kalmıcaktı.. önerimi dinle.

0|0
    0|0
  • birden vucüdun için ağır bir program olacak vucütta kas definasyonu olmaması açısından antreman sonrasında protein ve kardonhidrat ağırlıklı besinleri yemek yemen gerek ama yağ oranı düşük olması için buda az yağlı makarna pirinç lapası patates haşlama gibi besinler tüketirsen daha iyi sonuç alırsın... ve azmini kaybetme... beslenme çok önemli başarılar ve spolu günler

1|0
    0|0
  • oo büyük rakamlar bence yumurta yemen yeterli ama kaynatılmış ye en az günde 3 tane ye ben yapıyrdm ama günde 30 tane falan şuan vucudum iyi %20 lik bi kas gelmiş

0|0
    0|0
  • 100 100 çekersen yarar ıolmaz hatta zararı olur en fazla 12 tekrardan 3 set çalışmalısın bir hafta sonra 4 set çalış setler arası 40-50 sn dinlen.

0|0
    0|0
  • yumurta ye düzenli yeterli bence...

0|0
    0|0
  • Tavuk yada yumurta yemeğe çalış çalışmaya başmadan 2 saat flaan önce tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • owss :D dostum vucuduna tek zararı ıkızkenar ucgen olur :D en fazla :D

0|0
    0|0
  • ona başlama.Sen bir enkazsın programı var.Body tr de onu araştır ona başla

0|0
    0|0
  • 9 ay sonra karın kasları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...