Gençler biz nasıl direk katıldık euro 2016 ya?

biz 3. olmadıkmı nasıl direk katıldık ben hala anlamadım bunu biri acıklayabilirmi :D

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• herkes en iyi 3. olduk çıktık demiş adam onu soruyor zaten biriniz de açıklayın be kardeşim:) ben açıklayım madem. şöyleki gruplarda 3. olan takımlar gruplarında sonuncu olmuş takımlardan kaç puan aldıysa o puanlar çıkarılır ve bu şekilde hangisinin en yüksek puanı kalırsa o en iyi üçüncü olur. bugün kazakistan letonyayı yendiği için letonya sonuncu oldu. bizde letonyadan 2 puan alabildiğimiz için avantajlı olduk. diğer rakipler sonunculardan 6 puan aldıkları için onlardan 6 puan silinmiş oldu bizde ise 2 puan silindi. bu şekilde en iyi üçüncü olduk:)

0|2
    0|0
    • valla en adam akıllı cevabı sen vermişsin açıklamak diğerlerinin aklına gelmemiş heralde sağol :D bu olayda nerden cıkmıs hic haberim yok valla şansa bala yine direk gittik desene ama euro 2008i hatırlattı bana o zamanda böyle hep son dakikalarda gol atıyorduk son saniyelerde kurtara kurtara turnuveya katıldık ve 3. olmustuk. euro 2008 ruhunuda ardada gördüm ben bugün inş diğerlerinede gelirde euro 2008deki gibi oluruz en kötü :D

• eig için teşekkürler:)

Kızlar Ne Diyor 1

• En iyi üçüncülük.. olay bu noktaya nasil geldi ben de şaşirdim ama iyi oldu güzel oldu :D kazaklar sagolsun kardesliklerini bir kez daha gösterdiler :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Gruplarda tum ucunculer arasindan en iyi üçüncü olan direk katılıyor , Hesaplamada sonuncu takımlarla yapılan maç hesaba katılmıyor

0|0
    0|0
  • Bu sistemde en iyi 3. olana öyle bir hak tanınıor Eee Türkiye m de en iyi 3. oldugu iiçin doğrudan gitti

0|0
    0|0
  • En iyi 3. olduk dostum :)

0|0
    0|0
  • en iyi üçüncü olarak katıldık gizli :D ama nasıl oldu ben de anlamadım hıaaa :D :D

0|0
    0|0
  • En iyi üçüncü olduk kardeş ofsayt ne biliyo musun?

0|0
    0|1
  • Kısacası diğer grupların 3. leri içinden galibiyet sayısı ve averajı daha fazla olan milli takım Fransa'ya direk gidiyor diğer 3. ler aralarında play off oynayacak

0|0
    0|0
  • En iyi 3. olduk Ukranyanın gol atmaması lzmdı atamadı kazaklarında kazanmadı lzmdı kazandı bizde kazandık en iyi 3. Olduk

0|1
    0|0
  • Ukrayna : Galibiyet 6 / Puan : 19 / Av: 10
    Norveç : Galibiyet 6 / Puan : 19 / Av : 3
    Türkiye : Galibiyet 5 / Puan : 18 / Av : 4
    WTF?

0|1
    0|0
  • sevinçten elim gtüme kaçıcak nerdeyse :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DDDDDDDDDDDDDDDd

0|1
    0|0
  • en iyi 3. olarak :)

0|0
    0|0
  • Herşey yolunda gitti, Kazaklarda Letonyayı yendi

http://i.hizliresim.com/XJoJj3.jpg

0|1
    0|0
  • Bala g4te katıldık. Rakipler yendi öyle en iyi 3. cü olarak çıktık. Millet sevinsin dursun gruplar'da bu kadro ile 0 puan çeker geliriz averaj takımı oluruz.

0|0
    0|0
    • yok aga euro 2008dede öyle son dakikalarda göte bala girmiştik öylede devam etti valla göte bala derken 3. olduk :D

Yükleniyor...