Erkek arkadaşınızı çok sevdiğiniz halde başka erkekler de ilginizi çeker mi?

Yani sevgiliniz var çok seviyorsunuzda ama farzedinki bi mağazada satış danışmanısınız ve hoş bi çocuk geldi ürün sorma bahanesi ile sizle hoş sohbet etti vs vs sizde bişi uyandırır mı hoşunuza gider mi etkilenir misiniz? Sevgiliniz o an hiç aklınıza gelir mi napiyorum ben ya die? Yoksa hiç taviz vermez misiniz?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• çok seven insan zatn başını eğip yürür dışarda .. ama hani seviyorum diye kendini kandıranın gözü dışarda olur .. ben netten tanıştığım çocukla 5 sene çıktım ..uzakta diye çıkıp dışarlarda başkalarıyla buluşmadım bakmadım o istedi diye arkadaşlarımdan bile vazgeçmiştim .. biri bana aşık olacak diye korkuyodum .. sadakat önemlidir .. ama şimdi ayrılalı 2 sene olacak nerdeyse bakıyorum yani etraftakilere .. he bide aşka inancı kalmamış bir kızda çıktığı varkende etrafındakilere bakabilir .. bunları artık normal karşılıyo millet bozuldu etraf ..

0|0
    0|0
    • yok cok sukur benı sevdıgınden cok emınım :) benım ıcın neler neler yapıyor elımden kacırcam dıe nasıl korkuyor :) bakmaz sanırım baskasına işteyken.

Kızlar Ne Diyor 10

• Hoş derim sadece hepsi bu.

Sevgilim olduğu zaman radarlarım kendiliğinden kapanıyor.Erkekleri üzerinde arkadaş yazan kutulara atıyorum.

0|1
    0|0
    • süpersınız ne dıyım :)

• Algıyla alakalı bir durum.Hoşsa hoştur yani sevgilim olmasın onun ne olduğunu değiştirmez ama benim ona bakış açımı değiştirir.

• İşim olmaz , tüm sensörlerim kapanır ...

0|1
    0|0
  • Hoşuma gidebilir tabi ama bunu belli etmem o an görürürüm begenirim ordan cıktıktan sonra biter yani. Ama yinede kendimi kontrol etmeye calısırım göz göze gelip bakısmamaya bile dikkat ederim yani vicdan rahatlıgı için.

0|0
    0|0
    • tesekkurler :)

• sen pek bi meyillisin sanki :P

• hayır canım alakası yok şimdi yalan söyleyecek degilim sevgilim var diye deli gibi aşığız diye hiçbirimiz cevremizdekilere bakmayıp yakısıklıymış güzelmiş demiyoruz diyemeyiz. Mutlaka görülüyor ve begeniliyordur ama sadece begenme olabilir yani o da ordan cıktıktan sonra unutulan bişey.

• Begendigim kisiler olabilir ama asla etkilenmem cünkü eger insan gercekten seviyorsa baskalarindan etkilenmesi söz konusu degildir

0|1
    0|0
  • allahın izniyle böyle birşeye taviz vermem. Böyle birşey olursa da sevgimin sadakatimin imtihanı diye düşünürüm ve şeytanın bir vesvesesi olduğunu düşünürüm...

0|1
    0|0
  • Aşk,namaz gibi olmalı.Sağa sola bakılmaz...

0|2
    0|1
  • etkilenmem ne etkilencem.

0|0
    0|0
  • begenirm ama ilgi duyuyosam iliskimde sorun var demektr , begenmek gayet normal erkeklerde kızlara da olur ama ötesni düsünmemek lazm

0|0
    0|0
  • Beğenebilirim ama oturup sohbet etmem.

0|0
    0|0
  • tam olarak şu:içinde o*luk varsa ok! yol ver gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kalpten seviyorsa çekmemeli. Fason sevgilileri kastetmiyorum tabi. :)

1|0
    0|0
  • sevgilin sana sadıksa sorun yk varsa ztn ayazdasın...

0|0
    0|0
  • İşte bu da korktuğum şeylerden biri..

0|0
    0|0
Yükleniyor...