Ulaaaan fransaya gidiyoruz fransayaaa?

şerefsizim duygulandım gözlerim doldu resmen. milli takıma tebrikler. futbol cahili kızlara da selam :'D

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Millilerimizi bir turnuva da izleminin vakti çoktan gelmişti,8 sene aradan, büyük özlemin ardından hak ettiğimiz gururu, sevinci yaşadık. Helal Olsun ✌

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gururumuz Milli takım helall <3

0|2
    0|0
  • Aslm:) bnde anlamyn tiplrdenm ama son dakkalri izliyorm :) gs olmasamda selçuk günn kahramanı oldu

0|1
    0|0
  • Off yoldaydım izleyemedim maçı.. arkadaş bu maç kaçar mı :/ neyse ki güzel bir başarımız var :) umarım bu başarıların devamı da gelir ki inanıyorum gelecektir :)

0|1
    0|0
    • çok şey kaçırdın çok..

• :( bir daha ki maçlara artık inşallah...

• hadi iyisin bilinçli olarak il turnuvanı göreceksin:)

0|0
    0|1
    • 19 yaşında biri olarak 7 yıldır turnuvaya gidemeyen ülkemin reşit olarak ilk turnuvasını görcem doğrudur. ama sözde tuttuğu takımla alakası olmayan, takımdan 3 oyuncu say desen sayamayan kızlar olarak sadece tuttuğu takım şampiyon olunca 'en büyük benim takımım <3' diye durumlar atıp böyle saçmasapan yorumlar yapmayın lütfen. gerek yoktu

• ergeni görmek istermisin hı?

• bak bu cümlenden biler ergen olduğunu herkes anlıyor

Erkekler Ne Diyor 5

• Bekleyin geliyoruz fransızlar
    Helal olsun hepsine

0|1
    0|0
  • türkiye ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannn

0|1
    0|0
  • Helal olsun Türkiye :)

0|0
    0|0
  • buna rağmen imparatoru eleştirenler var

0|0
    0|0
  • Fransa'ya gidiyor takım. Görende grup lideri olduk izlandayı 5-0 yendik sanar. Fatih bir kadro çıkarmış resmen beraberlik için kazaklar gol atmasa 1 puana razılardı. Volkan şen ile ozan'ı ilk 11 e alıyor gökhan töreyi almıyor ben bu adamın futbol bilgisinden şüphe ederim. Bu takım gruplarda bir b4k yapamaz.

0|0
    0|0
    • yahu birader son 4 maçta 4 galibiyet çıkarmış takım. toparlamışız kendimizi yavaş yavaş sen ne diye gömüyosun takıma şimdi

• Kardeşim tnrıda ya da bu ülkede adalet olsa o kadar aç insan olmaz. Ozan volkan şen bunlar yılda 3-4 trilyon para alıyor oynayışları görüyon zerre profesyonel futbol yok gökhan töre adama girişini girdin ulan oda ekmek yiyor sende ayıp değil mi topa müdahale'de yok. Amacı ne adamın bu adam profesyonel mi. ya da ülkede o kadar aç insan var çöpten besleniyor. Ozan gibi bebe trilyonlar alıyor milyonlarca insan asgari ücretle geçiniyor sokakda yatıyor hani tnrının adaleti?

• fransaya gitmemiz bir mucizeydi oldu, tam 7 maçın sonuçu bizilm lehimize oldu. olurmu olur, danimarka son anda plajdan topladıkları futbolcuları ile katılıp kazanmıştı.

Yükleniyor...