Galatasaraylılar niye kendine pay çıkarıyor?

Selçuk golü attı aferin ama tek başına oynamadı terime iyi diyorlar ama bizi bu hale sokanda oydu milli takımda takımcılık yapılırmı?

0|0
7|19

En İyi Kız Görüşü

• Teri döken tüm takımdı gsli attı diye sevinip kendine pay çıkarmakta ayrı bir kafasızlık. Türkiye maçıydı golüde bir Türk attı bir Beşiktaşlı olarak bende sevindim. Rekabet ligde olur milli maçta yapılırsa andavallık.

1|2
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Y kardeş bırak Bunların kanına işlemiş ya Türkiye. m attı dyemıyorlar gs li oyuncu attı diyolar

2|3
    2|5
    • Bak bide gs liler- çakmış zoruna giidyor ya cok mu zor Türkiye m demek
      bu arada tşkrler eig için

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben şahsen beşiktaşlı gökhan toreye sinir oldum.
    Golü atan Galatasaraylı olunca daha çok sevindik bazıları bundan bile rahatsız

1|4
    2|1
    • Sende onlar gibisin işte beşiktaşlı demene gerek yok gol atsa da yesede

• Golü atan bir Türk sonuçta buna üzülen varsa kendini sorgulasın süslü.

• Sevinmeyen kimse milli ruhu yoktur

• Milliyse millidir ötesi yoktur saçma böyle düşünceler... birde yurtdışı takımıyla maç yapan takımın karşısında yer alanlar var.. sıyrılın bu düşüncelerden ve artık birlik olun.. daha sporda öğrenemedik birliği.. hayatta nasıl olacak :/

0|2
    0|1
  • Yapılmamalı tabiki ama işte gs den bahsediyoruz beklerim onlardan.

0|1
    0|1
    • Milli ruhsuz olanlar böyle

• Gs olmasa türkiyede isminizi cisminizi bilenmi var mk gs li oyuncu attı işte sizde adam insan olun fesatlık edeceğinize taktir edin bizim zaten orda burada övündüüğümz yok :)

• @Zeus381905 yav he he

• Ne alakasi var

0|0
    0|1
  • Siz bence gs lilerin onurunu kskandğınız icin byle syluyorsunuz cnki cekemiyorsunuz...

0|0
    0|2
  • Sevinirler çünkü onlar vatan haini sneijderi Türkiye gol atmasına bile sevinmişlikleri var milli takımı gs sanıyorlar küçük beyinliler

1|1
    2|3

Erkekler Ne Diyor 18

• Milli takımda takımcılık yapanda milli ruh yoktur şovmenlik vardır

Onu yapanlar Semih kayanın hatasiyla eğlendiğimiz maçlarda ne demiş? Bu maç selçuk çıktı attı füzeyi hepimiz yurekten sevindik gerisi boş

Tore kasıtlı yapmadı ama kontrolsüz girdi aptırdığı topla kontraatak başlamasın paniğiyle saçmaladı ve kırmızı kartı haketti.

0|1
    0|1
    • Kesinlikle öyle bizim caner şener ozan volkan çalışmadı sanki

• kıskandınmı 😂😂

1|2
    2|3
  • Bugünnde bari takımcılık yapmayalım gizlicim tebrikler TÜRKİYE Ne Mutlu Türküm Diyene.

1|1
    1|0
  • Milli Maçlarda bir takıma pay çıkarılmamalıdır. Orada her takımdan oyuncular bir vücut olarak oynuyor. Bu yüzden asla bu ayrım yapılamaz.

2|1
    0|0
  • takımcılık yapanların beyinlerini anlamıyorum..

1|2
    0|0
    • Aynen kardeşim

• mesela gökhan töre futbolcumu diye soru açtım ben
      takımını katmadım

gökhan töre bu gece milli takımı yaktı
      her ne kadar yensekte yaktı..
      artık fatih terim onun hakkında illa ki bir ceza vericektir

gibi gibi düşüncelerim var.

• Ben ilk defa selcuk inanim frikigine sevindim. Milli takimda ayrimcilik olmaz. Fenerli olarakta ozanin ilk cikmasi gerekiyordu oyundan.

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak milli takımın maçında böyle bir gecede gs fb bjk muhabbeti yapanlara kafam girsin ! sevinçten kafayı yicem a. k ! şükürler olsun bu gece yüzümüz iyi güldü

0|1
    0|0
  • adı üstünde MİLLİ takım kulüplestirmek bence sacma

1|0
    0|0
  • Bir olamamışız

1|0
    0|0
  • Yaw hele bir sus ya son 5 maçtaki tüm başarılar Galatasaraylı futbolcular sayesindedir

1|0
    2|2
    • Al işte Sahada galatasaray yoktu Türkiye vardı

• bence asıl kadro galatasaydı arda falan derken

0|0
    1|1
  • ne olacak turkıye golu atan onemı yok

0|0
    0|0
  • bozom uefa kopomuz var tomommo

0|1
    0|0
  • kim pay çıkarıyor mk

0|0
    0|0
  • Selçuk tek başına attı golü ama bu kadar fesat olmayn mk :D

0|0
    0|0
  • fatıg terım futbolcuyken penaltıdan bıle gol atamıyordu futbolcuların basarısı tabıkıde kımse kendıne pay cıkarmsınaın takım clasmaıssı

0|0
    0|0
  • Golü atan Galatasaraylı, en iyi oyuncu Galatasaraylı, Teknik direktör Galatasaray efsanesi

daha ne olsun? Yıllardır Galatasaray taşıyor Milli takım olgusunu.

2|2
    2|4
    • Sahada galatasaray yoktu Türkiye vardı

• Elbette sahada Türkiye var, sen neden pay çıkarıyorlar dedin bende söyledim. Aynısı sizde olsa gurur duymaz mıydın? Yıllardır milli takıma hizmet ediyoruz.

• Kardeş alayı kazma bunların ya neyine seviniyorlar. Ne çabuk unuttular ölenleri. Bu dünya'da herşey para para para.

2|0
    1|0
Yükleniyor...