Biten bir ilişkiyi yeniden başlatmak için her iki tarafın alması gereken sorumluluklar neler?

erkek arkadaşının ayrılma sebebinin ona söylemek istedigin bir şeyi yanlış ifade etmen ve onun üstüne alınması oldu. aynı zamanda maddi sıkıntısının oldugunu arkadaşlarıdan duydun ve sorunlarının sırf senden kaynaklanmadıgını biliyorsun. sen, ilişkiden maddi bir şey beklemiyorsun, beraber sahilde oturup muhabbet etmek bile yetiyor sana. sadece sevgi istiyorsun. bunu da onunla konuşmak, sorunları halletmek istiyorsun. ayrıldıktan sonra sana karşı hala boş olmadığını da arkadaşından duyuyorsun, fakat yüzüne karşı duygularını pek ifade edemiyor. bir ilişkinin bitme sebebi aldatma, eskisi kadar elektrik alamama, etkileşim, saygısızlık olmadıktan sonra sizce bu halledilebilir bir mesele mi?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Beni yanlış anlama ama bir ilişkide sadece sevgi beklemek, bir parkta oturup vakit geçirmek bile mutlu ediyorsa bu durum da ilişkiye zarar verir...

İlişkinizi biraz ciddileştirmeniz gerekir... Gelecek için planlar yapmak ve bu süre içinde bazılarını hayata geçirmek için çabalamanızdır sevgililik... Sadece sevgi, saygı, ilgi ve birlikte vakit geçirme üzerine bir ilişki ne kadar sağlıklı olabilir?

Evet ilişkinizi kurtarma şansın var, üstelik kollarını şimdi açsan, sana hemen sarılabilir... Ancak benim bir dünya görüşüm var ki, şimdiye kadar hiç aksini görmedim; "Bir kere giden, bir daha gider, bir kere biten, bir daha biter..."

2|0
    0|0
    • geri dönüşün bir daha gidişinin olmasını göz önünde bulundurmak lazım ama ilişkimin başlayalı çok olmadı ve oturup adam akıllı sorunlarımızdan bahsetmedik. gecen günlerde sorunlarımızı konuşmamız gerektigini kendisi ve ben de onayladım. hatrlatmayı yapacagım kısa süre içinde. yorumun çok aydınlattı beni. saolasın :)

• inşallah. normalde ben daha gururluym ama ortada karşılıklı sevgi varsa üstesinden gelinmeli diye düşündüm. :/

• Umarım öyle olur...

Erkekler Ne Diyor 6

• ilişki bitmişse sönmüşte külleri üflemenin sönmeye yüz tutmuş koru ateşlendirmenin alevlendirmenin kimseye bir yararı olmaz. geriye dönülmemesi tarafındayım.

0|0
    0|0
  • Alınması gerekenler;

1 adet kelepçe

1 adet kamçı

1 adet latex giysi(isteğe göre 1 den fazla olabilir)

yiyecek, içecek, fındık, fıstık vs vs.

0|1
    1|0
  • Hatalarınızı ve taleplerinizi not alın.Anlaşamadıklarınızı istişare edin.Orta nokta bulun.Sonra sözünüzden çıkmayın.Çıkan go home yankee

1|0
    0|0
  • Biten bir ilişkiyi yeniden başlatmak , soğumuş çayı ısıtıp içmeye benzer. Görünüşte çay çaydır. Ama tadı biraz acıdır, alışık olduğun taddan uzaklaşmıştır. Sindiremezsin. Beğenmezsin ve yarısını dökersin

0|0
    0|0
  • kendin gizlisin gizliye kapalı bi bırakın şu işleri

0|0
    0|0
    • yanlışlıkla gizli butonuna basmışım pardon

• uzun yazdm biraz ama detaylı anlatmak iyidir :)

• detay iyidir kesinlikle ama nolursa olsun senin mesaj larını okutması saçmalık:)

• karşılıklı yemin billah verıp kurana el basmanız gereklı pampa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...