Türkiye'm Avrupa Finallerinde😍😍😍😍?

Olaylar olaylaaar 😍 ne dusunuyorsunuz, duygulariniz nelerdir

Güncellemeler:
Kazakistana burdan kalpler 😍💙💛

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok sevindimmm 🇹🇷❤️❤️💪🏻💪🏻

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Gol olunca bir bagirdim, ev halki pert 😂😂

1|2
    0|0
  • Tebrikler Kazaklara ve çeklerede teşekkürler ama milli takımda çok sorumsuz oyuncular var takımı yakabilirlerdi.

1|0
    0|0
    • Gökhan.. Ozan..

• Futbolcu formsuz olabilir o maç kötüde oynayabilir Ozan bunlardan biriydi Oğuzhanda öyleydi ama anlatmak istediğim anlaşıldı zaten orası milli takım ayıptır.

• Müthiş oldu. Son zamanlardaki gelişmeler yüzünden keyif yoktu ama turnuvaya katilabilecegimiz için çok mutlu oldum. Heleki son dk gol ile gitmek çok daha güzel oldu.

1|0
    0|0
    • Aynen. Kazakistanin da bizim icin verdigi savasi unutmamak lazim tabii 😍😄😄

• Aynen Allah razi olsun onlardan :D

• Maçtaa acaba benim kadar hakeme soven var midir..
    Ama helal olsun eze eze aldılar maçı..
    10 kişiyle mükemmel oynadı takımımız canı gönülden sevindim inan.

1|0
    0|0
    • 1 kisi tanıyorum senden daha fazla soven 😄😄 evet gokhana sovdugum kadar sevindim o frikik golunee

• Hakemin verdiği kararlarin çoğu yanlıştı i*ne italyan..

• Kırmızı karr dogruydu mesela. Ama evet yanlış olan cok karat vardi

• Sevinçten bilincimi kaybettim :D

1|0
    0|0
  • Gol oldugunda öyle bagırmışımki komşularda bagırıyordu bende onları maçı izliyor sanıyordum bana bagırıyorlarmış bizimkiler 3 katta yatıyo onları bile uyandırmışım sevincimden

1|0
    0|0
  • iyi oldu da ... babam kumandayı fırlattı kafama.. acıyo hala :D

1|0
    0|1
  • ben bir play off flan yapar orda 40 takla atar oyle gecerdık dıodum ama olmadı

1|0
    0|0
  • Cok iyi oldu ya super oldu

1|0
    0|0
  • 8 yıl sonra ilk defa çok mutluum kızım ya

1|0
    0|0
  • Sorunlu adamları temizledin mi o takım on numara olur.

1|0
    0|0
  • Avrupa finallerindeyiz ama sen gel kendi evinde izlandayı zar zor 1-0 yen. Demesin kimse bana grup 1. cisiydik diye. İzlandayı 1-0 yeniyorsan portekiz düzeyinde takımları nasıl yenecen.

0|0
    0|0
    • Bakış açısı..

• Senden daha dindar olduğum da ironik bir gecektir. Allah katında nasıldır bilemem ama bilgi olsun, yapılan ibadetler olsun öyleyim emin ol. Sen önce yaşı kaç olursa olsun bir bayanla nasıl konuşulacağını öğren. Daha fazla muhatap olmak istemiyorum cok seviyesiz bir konusma icerisindesiniz. Hayirli geceler.

• Yaşınız küçük boş konuşuyorsunuz. Ben sana dedim mi sen dindar'sın ya da değilsin diye? allah ile senin aranda olan şeyler beni bağlamaz. Ama trilyonlar alarak 22 kişi top peşinde koşup o kazanınca seviniyor ve ben ülkücüyüm diyorsan gülerim.

• Fena oynamıyoruz aslında da kondisyon düşük bizim takımda, arda ve çalhanoğlu bile 70lerde tükendiler

1|0
    0|0
    • Arda öldü sandim ben bir ara

• Aynen işte barcelonada hala oynamaya başlayamadı ondan tükeniyo bence

• Olabilir

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...