Elemelerde en iyi üçüncü olduk?

Fransa 2016 avrupa kupasında doğrudan katılıyoruz.

Elemelerde en iyi üçüncü olduk?

milli takım bu futbolla fransada neler yapabilir?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Çok şey yapabilir. Sürprizlerle doluyuz başarıya aç genç bir kadromuz var ben güzel sonuçlar bekliyorum bu takımdan neden olmasın?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• en az yarı final diyorum. tabi umutlar almanya ile final oynamak tatak tatak çakmak :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Futbol umut verici değildi ama gittik ya sonunda 😊😊😊😊😊 Fatih terimle nereye kadar

0|1
    0|1
  • gruplarda kötü olabiliriz ama turnuvalarda başarılı takımız

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bizim için zor olan hep katılmak olmuştu

Katıldıktan sonra bir şekilde başarılı oluyoruz

0|1
    0|0
  • Allaha çok şükür maçtan önce Çekler Hollandayı yenecek Kazakistan yenecek Türkiye yenecek hepsi olacak dense çok az kişi inanırdı bende dahil ama oldu işte futbol bu.

0|1
    0|0
  • İki maçtır forvetsiz oynuyoruz. Evet orta saha kalabalık oluyor ve top bizde kalıyor ancak gol atamıyoruz. forvet olmayınca, caner ve şenerin ortaları boşa oluyor. Diğer taraftan Volkan Babacan bana hiç güven vermiyor. Ayrıca aklımda şöyle bir soru var. Futbolcularımız inandığı için mi iki maçtır eski formlarına göre daha iyi oynadılar, yoksa verilen primmi formlarını yükseltti. Kısacası Fransa için hala aklımda deli sorular mevcut.

0|1
    0|0
  • bizim takım turnuva takımı gibi
    hep renk katar milli takım turnuvalara

gene kendisini göstercektir orda da
    inanıyorum ben

0|1
    0|0
  • Bu futbolla gruplardan cıkamayız. Bir kere Allah yardım etti iyice hayallere kapılmaya gerek yok :)

0|1
    0|0
  • Holey be seksi manken Selçuk adamsın

0|1
    0|0
Yükleniyor...