Gökhan Töre Futbolcumu sizce?

milli takım onun yüzünden belkide finallere direk gidemiyek
orda o pozisyonda o hareketi yapmanın ne gereği var

Gökhan Töre Sizce Futbolcumu?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben genelin görüşlerine katılmıyorum. Çok adamla çıkarken kaptırılan her topta az adamla yakalanmamak için taktik faul almanız şarttır. Ancak, Türkiye'de bu tarz taktik faullere direkt kırmızı çıkmadığı için hiç kimsenin beklemediği bir karar oldu ki, kırmızı kart doğru karardır. Yanlış görmediysem, aşil tendonuna sakatlamaya yönelik bir hareket var, ekstra bu hareket ayağın tabanıyla yapılıyor.

Futbol o kadar tuhaf bir oyundur ki, belki de Gökhan orada topu kaptırdığında faul yapmasa, bugün play-off'lardaki muhtemel rakiplerimizi analiz ediyor olurduk. Bazen, bu tarz hamleler, size anı kurtarabilir.

0|1
    0|1
    • Bence gayet iyi açıklama , o zaman da niye faul yapmadı diye tepki gösterirdik tıpkı Alpayin fair play aldığı zaman gibi

• Kesinlikle öyle. Çoğunlukla, ekran karşısında karşılaşmaları takip ederken, atağın devamını düşünmeden, rakibe ya da tuttuğumuz takımlara kızabiliyoruz ancak, atağın devamını da incelemek, olası riskleri de azaltmak için faul almak doğaldır. Elbette, Gökhan Töre'nin hareketi doğru değil, ben en azından topla ilerleyen oyuncunun formasından tutup, sarı kart görüp devam etmesini dilerdim.

• Ayni seyleri komusuyoruz hain tabiki degil kaldiki daha cok faydalaniriz

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• Bireyselliğe vurmamak lazım , daha ince milli takıma emeği büyüktü , hırslı olduğundan kontrollü girmedi , takımdaki herkesin ayağına sağlık

0|1
    0|1
    • Hala takimcilik yapiyoruz ben anlamiyorum burakta yapsa canerde yapsa yanlis kimse bana orda taktik geregi demesin bunu diyen futboldan zerrr anlamiyordur taktik gereki faul yaparsin hadi sari gorursun adamin ayagini bacagini esnetmeye gerek yoktu adamlar karsi karsiya olur anlarimda kndi yari sahasinin ortasi cok daha yerinde faul yapilabilirdi orda kirmizinin gerekcesini aciklayan taraflidir acik ve net hala mesaji duruyo bana bjkli arkadadim töre oynamiyo diye milli takimin yenilmesini istiyorum dedi o cok ayri bir dava ama sana katilmiyorum neyse herkesin kendi gorusu ama sorumsuzca bir davranis.

• 1. sana futboldan anlamiyorsun demedim genel konustum kisisellestirme duygusal davraniyo olabilirsin 2. Futbola ömrunu vermek ile anlamak farkli seylerdir genel konusuyorum 3. Hala Kaya ornegini vererek Töreyi savunmaya calisiyorsun sirf bjk oyuncusu diye buda seni duygusalliga itiyor 4. Kesinlikle hain demedim hatta Töre gibi kaliteli oyuncu nasil yapar anladilir gibi degil dedim o dakikada o hareketi 5. Burası Türkiye Burakmis Toreymis umrumda degil onemli olan takimin basarisi he genctir hatadir ama galibiyet almasak isi zordu bunu anlatmaya calisiyorum 6. Töre futbol olarak begendigim ve sevdigim gelecegi olacagini avrupanin ust duzey takimlarinda oynayabilecegini dusundugum bir oyuncu takima cekmeyelim isi Selcukta yapsa kizardim.

• Tamam bnde belirttim taktik geregi yaparsin ama adamin ayagini esnetmessin sari veya hic kart gormezsin oyle bir giris taktikmi var ya da uygulanis dim dogru olsun anlatmak istedigim bu kirmiziyi dogalmis gibi gosterenlereydi duzeltim yoksa adamin kafasindan geceni bilemeyiz belki taktik ki oyle olmaz taktik geregi bir dokun cek falan yani ya da sonradan girdi zaten agresifdi ve patladi ama her ikisindede sorumsuzluktur bu bunu herkes bilir birsurude yerden yere vuran yorumcu sayim sana onlara bakarsak bisver onlari bn kndi dusuncemi soyledim taktik veya bilerek gereksiz bir kart sorumsuzca bir kart ins ders cikarir milli takimin ihtiyaci olabilir.

• Pozizyon gereği görürsün anlarım ama böyle gereksiz kartı kim görse eleştiririm takımı yakabilirdide Beşiktaşlılar tabi takımlarını ön olanda tutarak eleştirmeyebilirler ama aynı hareketi o dakika yeni girmişken ortada bişey yokken Burak yapsa en ağır cezayı alsın derim Milli takıma duygusal takım olarak bakmamak lazım.

0|0
    0|0
    • işte bende bunu anlatmaya calısıyorum ama
      hala töreyi koruyorlar

ya profosyonel oyuncusun sen
      cok önemli bir maçta yaptıgı harekete bak ya

o firikikten gol olmasa
      resmen vasat idi takım..

• Hain diye sen dedin demedim zaten , Tore yüzünden milli takımı tutmayan Dangalak örneğini verdiğin gibi bende genel söyledim onu
      Ben zamanında semihe nasıl kizdiysam toreye de kizdim ama niyeti iyi olduğundan affedebiliyor insan , bunu bazen Beşiktaş tada yapıyor melo q7 emre gibi oyuncular sahada kendini sahada kaybedebiliyor takım taraftarları bu oyuncuları hos karşılıyor ama milli takımda olunca itiliyor nedense
      taktik geregi demesin bunu diyen futboldan zerre anlamiyordur dedin ben de @kurthoca ya katildigimi söyledim yanı ben de taktik gereği yaptı ama abartılı yaptı diyenlerdenim, aynı yorumu Ali ece de yaptı , ozanin ayağını yerden kesen bir oyuncu vardı İzlanda da , tek amacı hızlı hücumu kesmekti ama sarı bile gormedi

• @KurabiYe Kelimesi kelimesine katılıyorum. Bizler, duygusal düşünebiliriz ama ben de hiçbir milli oyuncunun takımını kasten yalnız bırakmak isteyeceğini düşünmüyorum. Aksine, eğer Gökhan Töre orada o faulü yapmamış ve atak yemiş olsaydık, en çok topu kaybeden Gökhan'a kızardım. Ancak, durum böyle değil. Yaptığı sert hareket, evet, kabul edilemez ama, sırf kırmızı gördüğü için de bu hiçbir oyuncuyu hain yapmaz, dün kazanamamış olsaydık bile.

Esas mesele, Türkiye'de Melo, Quaresma, Lugano gibi oyuncuların ligimizde vakti zamanında bu tarz faullerde kart bile görmemesi nedeniyle, bir yerden sonra Avrupa'da çıkan her karta itiraz eder, kartı gören oyuncuya da demediğimizi bırakmaz olduk. Bunu aşmamız gerek, Gökhan Töre'de eminim ki, kırmızı kart görmeyi beklemiyordu.

Hareket, net kırmızı kart, en az 2 maç ceza gerekir ama aynı zamanda müdahale gereksiz değil. Yalnızca müdahalenin şiddeti gereksiz.

• Gökhan töre iyi topçu şimdi bir pozisyona bakarak değerlendirmemek lazım kardeşim :D
    takım fransaya gidicek önemli olan bu eleştiriye gerek yok şu aşamada :D

0|1
    0|0
    • ama hocam
      futbolda dün yok bugün var D::D
      gidemeseydik gökhan töreye ne derdin? :D

• ahahaha :D:D
      allllahu ekber selcuk gol gol gol asd:AS

• hahahahaha ulan olum var ya :D :D :D :D

• hakeminde etkisi var..
    aynı hareketi ozana yaptılar es gecti..
    Gökhan Töre ingiltere ekolunde yetişmiş iyi bir topcudur

0|1
    0|1
  • casustur belki :P

0|0
    0|0
  • Ya adam takımı yaktı resmen

1|1
    0|0
  • Babam sey der hep antepte kenar mahallelerden hirinin eski bir takimi vardir çıksorutdemirspor diye anca orda oymar der hep 😀

0|0
    0|0
  • ne gece oldu be , ilaç gbi geldi mk

kazakistan kardeşülke :)

0|0
    0|0
  • Abi adam dengesiz la

0|0
    0|0
  • hayır basketçi

0|0
    0|0