Emre Belözoğlu mu, Reto Ziegler mi?

Fenerbahçe'miz Emre ve Ziegler ile yeniden anlaştı, hangi transfere daha çok sevindiniz arkadaşlar?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Kızların böle transfer haberılerıne olan ılgısının arttıgını görmek ne kadar guzel bırsey

2|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 19

• Cevaplara baktımda fenerbahçeliden çok galatasaraylılar yorum yapmış emre yarası depresşti sanırım birilerinde:DDD

2|1
    0|1
  • emre daha faydalı olur

0|0
    0|1
  • emre tam fenerbahceye göre bir oyuncu hayırlısı olsun bakalım

2|0
    0|2
  • 3'ü de iyi.Ama Emre hem Türk hem de takımın dinamosu,cesur yüreği,hırçın ruhu.Keşke Alex de olaydı.Alex bu sezonu bitirmeliydi.Çok haksızlık yapıldı.Ciğerim yandı.

1|0
    0|0
  • Emre Belözoğlu erasmus yapmaya gitti 6 ay,ahahahaaha lan bu kadar oyuncuya saygısızlık olmaz beleşe bıraktılar sözleşmeli adamı :DA::AS:DSdsadsa

0|0
    1|1
  • bi GS li olarak cok sevındım, daha kötu adamlarda alarak dahada sevındırebılırsınız bizi

2|1
    2|1
  • Emrenin gelmesine çok sevindim belki aykutu döver falan kurtuluruz aykuttan.D

0|0
    1|1
  • haberin yok heralde;

taraftarının yıldız transfer isteğini kırmayan fenerbahçe yönetimi yıldız tilbeyle 3.5 yıllık anlaşma yaptı..

doğru mu samet?

:)

1|1
    1|2
  • Ziegler çok gereksiz bi' transferdi..

tamam yürekten falan oynuyor ama çok yavaş kalıyor, hasan ali daha genç bu adam bi' gökhan gönül gibi olabilirdi.. tamam illa o bölgeye bi' oyuncu alacağız diyolarsa da Santos'u almaları gerekiyordu, kanımca..

0|0
    2|2
  • İkisine de sevinmedim, ben Beşiktaşlıyım. :)

Fenere Emre daha gerekliydi.

2|0
    0|2
  • Nekadar şirin bir taraftar ,futboldan anlamam sadece sana yazmak geldi içimden sevgiler canım

0|0
    0|1
  • emre belezoğlu daha iyi

0|0
    0|1
  • emre ye sevindim ve beşikTaŞK lıyım.

0|0
    0|2
  • Ziegler iyi oldu Ama emre'nin Drobgadan farkı yok.Yaş çok önemli

0|0
    1|1
    • Drogbayla emreyi de ancak 1 fenerli aynı kefeye koyar heralde.Bence tiyatro bale ve operaya yönelmelisin ..

• Haklısın.Tango falan yapmayı düşünüyorum .

• yuhh :D baska secenek yok mu ıkısıde bısye benzemıyor

0|0
    1|2
  • ilknur akçay

0|0
    1|2
  • Farketmez..

0|0
    0|2
  • Fatih Terim:Pastanın üstüne ÇİLEK istiyorum ve Sneijder ile Drogba Galatasarayda AYkut Kocaman:Cacığın içine HIYAR istiorum Emre beleşoğlu Fenerbahçede

3|1
    1|2
  • 12 mayıs acısını yaşayan kadro bir bir tamamlanıyor Fenerin transfer politikası müthiş sezon başında kovduğu adamları üstüne para vererek geri alıyor Azizin 3 Dünya Yıldızı sözüde havada kaldı

1|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 6

• link

Hiç fark etmez bize.. :D

2|0
    1|1
  • İkisininde çok isabetli transferler olduğunu düşünüyorum özellikle de Ziraat Türkiye Kupasında büyük yankı uyandıracaklarını düşünüyorum

1|0
    0|1
  • Emre iyi oyuncu ama gelmez sanıyordum.

1|0
    0|1
  • Emre yerli, daha yakın

0|0
    0|1
  • ikiside bence ya

0|0
    0|1
  • emreeeee tabki

0|0
    0|1
Yükleniyor...