Hayattaki rolünüzün ne oldugunu düşünüyorsunuz?

Hayattaki rolünüzün ne oldugunu düşünüyorsunuz? Kimi zaman aşırı duygusal bazen kindar bazen de sevecen vs. içiniz ne diyor?

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

• yaz çiz sil boya

işte rengarenk dünya

fabel castell fabel castell

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Karbon ve su döngüsününün kendime ait kısmını en iyi şekilde tamamlamak için geldim

0|0
    0|0
  • İste benim sorum!...

Hayat, cekilen bir filmdeki guzel sehrin fiyakali bir binasi icindeki olaylarn dunyayi degistirecek bilgiler ile devam ederken kamera kadrajinin bir ucundan gozuken pencereden asagiya bakildiginda yuruyen insanlardan biri olarak tanimliyorum kendimi..

0|0
    0|0
  • ben seslendirmenim sadece :)

0|0
    0|0
  • denge koruyucusu gibi görüyorum

0|0
    0|0
  • seyirci:D

0|1
    0|0
  • Hiç abartmadan söylüyorum " Hizmetçi ".

Ben insanlara hizmet için gönderilmişim yahuuuuuu...

0|0
    0|0
  • Anlamsız kalabalıktan usanmış adam...

Yeni hayat kurmak için enerji var da moral yok gibi... :(

0|0
    0|0
  • kötü adam

0|0
    0|0
  • Ben çevremdeki insanlara yol gösteren onlara yardım eden ve danışılan biri olmayı isterim.

0|0
    0|0
  • mr.wonderful is always ok.

0|0
    0|0
  • sınırlı agesıf ama zaman zaman duygusal ve romantık

0|0
    0|0
  • genelinde sert ve duygusuz ,tek bir konuda hatta kişide inanılmaz duygusal...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• biliyorum ki yönetmene sormak lazım:))

ben 20 senedir anlamadım rolümü:))

0|0
    0|0
  • Öyle bir rol vermişler ki, okudum okudum anlamadım.

1|0
    0|0
  • Aşırı duygusal, hassas, karar vermekte zorlanan. Hemen seven. Tek yanlısta soguyabilen. Mutlu olmaya calısan. Hayattaki rolümÜn ise, kararlı, hırslı, basarıyla mutlu olan ve mutlu etmenin huzuruyla yasayan biri olmam gerektiini dusunuyorum,

0|0
    0|0
  • Bu hayattaki rolüm sadece yardım etmek bunu anladım.

0|0
    0|0
  • Dünyayı birgün ben kurtaracağım

0|0
    0|0
  • Ben güzel yüzlü biriyim ama hayatta ki rolümün üzülme olduğunu düşünüyorum çünkü ne kadar gülüyorsam o kadarda çok üzülüp sıkılan biriyim

0|0
    0|0
  • genelde herşeye gülen şakacı şen şakrak bırısıym herşeyi çok sıkıntı etmem herşey olacagına varır kanaatındeym

0|0
    0|0
    • ne güzell ya merve senn gibi olmak isterdimm ben çok sıkıntı ediyorum galiba

• peki ama kimse deymiyosa sevmek güvenmekde saçma degil mi ?

• herkesn dogruları ve yanlısları var sn bunlara gore hareket edemezsn senın dogrularn ve yanlısların olması lazım bnce

• Kendi filminde oynayan bir çok role sahip yönetmen

0|0
    0|0
  • Aşırı duygusalım, birinin bir hatası olduysa o bitmiştir o derece kindarımdır.

0|0
    0|0
  • tanımsız

0|0
    0|0
Yükleniyor...