Sevgililer Gününde Nasıl Bir Sürpriz Yapmayı Düşünüyorsunuz ?

Öncelikle günaydın güzel Türkiyemin güzel insanları.

Sevgilinize nasıl bir sürpriz yapmayı düşünüyorsunuz ?

Örnek;

Bir cafede buluştunuz ve bir şeyler içeceksiniz. Siz lavaboya gidiyorum diyeceksiniz ve garsona bir not bırakacaksınız. Notta şu yazacak; "Senin hayatımın kadını olduğunu bir kanun sayıyorum. Ve bu kanun Türkiye kanunu değil, benim kalbimin kanunu." Garsonda bu notu verirken diyecek ki; "Efendim bu notu size ismini vermek istemeyen biri yolladı." Kız okuyacaktır, ve şaşıracaktır. Sende o anda notu elinden alıp, kim gönderdi bunu diyeceksin hafif bir sinirle. Sonra o da büyük ihtimal " bilmiyorum ki ya " diyerekten şaşırarak cevap verecektir. Sen tam bu sırada diyeceksin ki; "Demek bilmiyorsun öyle mi? Seni ilk defa burada gören biri böyle bir not yazmaz. Hayatının kadını olmak başkadır. Ancak sen kimi hayatının erkeği olarak görüyorsan o bunu yazmıştır." Diyeceksin ve o anki yıldırım etkisini kızın yüzünde göreceksiniz.

Diğer bir konu ilgi meselesi; İlginizi durduk yere belli etmeyin. Durduk yere güzelsin, çok hoşsun demeyin. Örneğin; Bir gün buluştuğunuzda küpesine ya da bilekliğine dokunarak kulağına hafifçe fısıldayarak " Böyle güzel şeyler, böyle güzel bir kadına yakışır." diyebilirsin. Hoşuna gider ve en önemlisi doğru zamanda doğru ilgi sistemini oluşturur.

Kendimce bu senaryoyu oluşturdum. Sizlerden dahiyane fikirler bekliyorum.

0|0
17|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• mesaj atmıcam.aramıcam. süpriz yapmıca. bi halt almıcam. onun gibi odun olarak bi değişiklik yapıcam ona :D

1|1
    0|0
  • googleyi bi günlüğüne kiralayacaktım yaptıracaktım işte mesela o hangi aramayı yaparsa yapsın karşısına tek bi site çıkacak siteye girdiğinde laptopun CD bölümünden bi kart çıkacaktı üstünde tanıştığımız yere gel yazacaktı sonra o geldiğinde yoldan geçen arabalar duracaktı yoldan geçen insanlar duracaktı hareket etmicek kimse trafik lambası filan, kuş uçmayacaktı ben gelicektim seni seviyorum dicektim sonra sarılcaktıksonra herkes hayata devam :)

0|0
    0|0
  • Genelde umursamam

0|0
    0|0
  • ben hiç bir şey yapmıycam çünkü erekek arkadaşım odunun ham hali hak etmiyo :D

2|0
    0|0
    • Genel bağlamda bu durum böyle :)) Odunu ateşlemeye gerek yok o zaman :))

• hahahahah :D aman duymasın :D :) sana da mutluluklar bi gün benim odun iyi olursa belki çılgın bi sürpriz yaparım ona :)

• :) Hak ettiği zaman yapmak en iyisi. Sakızla başlangıcı yaparsın :))

• hacı sen baya güzel fikirler düşünmüşsün ben kendim boyunluk ördüm o bana byk bi süpriz hazrlycakmış ama bilmiyom :)

0|0
    0|0
  • Sürpriz yapmayarak büyük bir sürpriz yapmayı planlıyorum:)

1|0
    0|0
  • sevgılım olsa yapardım.

0|0
    0|0
  • 14 şubat...ölmek istiyorum antalyada 14 şubat yanlız olmasın tanrım...lütfenn...lütfen duy beni

0|0
    0|0
    • 2 haftan var kırmızılı 14 gün içersinde yaptın yaptın :))

• valla sevgilim çok oldu da ...ilişkinin ömrünü 14 şubata yetiştiremedim hiç...hele o pşet içinde satılan güller var ya trafikte satılanlar...kusasım geliyo...

• O kadar mı kısa sürdü. 14 Şubata yakın bir tarihlerde başlangıç yapman gerekirdi.

• ben sürpriz yapmayı değil de sürpriz almayı bekliorum :)

0|0
    0|0
  • çok denedn galiba ?

0|0
    0|0
  • 14 şubat sevgilime saat almak istiyorum ve ya yüzük parfüm

0|0
    0|0
  • bence harika ya sen tam aşk adamısın herhalde mutlulugunuz daim olsun çok mutlu olur bence

0|0
    0|1
  • banadaa dogün günü hediyesi ile ilgili fikirlerinizi sunabilrmsiniz arkdaşlar yhaaa

0|0
    0|0
  • gidicem işte dershaneye oturucam kütüphaneye ve sürpriz olarak tam 300 soru çözücem sonuçta benim sevgilim test kitaplarım oldu artık :(

0|0
    0|0
  • sen böyle şeylerle uğraşma karizman ve çekiciliğin varya :))))))))))

0|0
    0|0
  • Imm fena değil romantik bi plan ama ben o kızın yeriinde olsam seni döverdim bu nasıl bi şey yaa

0|0
    0|0
    • Romantikle, dayağı nasıl bağdaştırdın :))

• Uzun zaman oldu yemeyeli :):) Tırnak izi çıkmazsa yemeyi isterim :))

• yüzük izi çıkarsa :)

Erkekler Ne Diyor 11

• "Demek bilmiyorsun öyle mi? Seni ilk defa burada gören biri böyle bir not yazmaz. Hayatının kadını olmak başkadır. Ancak sen kimi hayatının erkeği olarak görüyorsan o bunu yazmıştır." Diyeceksin ve o anki yıldırım etkisini kızın yüzünde göreceksiniz." Umarım arka masada oturan herife gidip sarılmaz.

0|0
    0|0
  • hayatım bak kuma aldım :))

0|3
    0|0
  • düşünmüyorum .

alıştırmamak lazım

1|0
    0|0
  • Ben sevgilime söz yüzüğü aldım kocaman bir ayıcık aldım ve pasta aldım arkadaşları ve sevgililerini davet ettim :)

Süpriz yapacam :) :)

1|0
    0|0
  • Ah ah.. Sevgilisine sadece sevgililer gününde hediye alan insanlar.

1|0
    0|0
  • yeniden barışmayı istiyorum...

0|0
    0|0
  • sevgili mi ? ora hangi köy

0|0
    0|0
  • ayrılmak en büyük süprüz olurdu herhalde

0|0
    0|0
  • ben sürprizi ayrılarak yapmayı planlıyorum mk dırdırdır