Ne yapsam bilemiyorum bütün erkekler böyle mi?

Aylardır konuşuyoruz ve aynı sevgili gibiyiz sadece adı konulmamış birşey var aramızda ve geçen aramızda geçen bir tartışmada hatta direk yazayım. -"Soğuksun" dedim o da bana -"hayır normalim sen arkadaşlarınla hep samimi mi konuşursun" dedi. Arkadaş nedemek gerizekalı ? Asıl sen arkadaşlarına bebeğim canımın içi falan mı diyorsun amacın ne :/ işte böyle, biri yardım etsin ne yapmalıyım nasıl davanmalıyım ben bu çocuğa ? Üstelik böyle bir şey olunca diğer erkeklerinde böyle olduğunu düşünüyorum ve ilişki yaşamak istemiyorum bütün erkekler böyle midir ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu erkek sana şu gözle bakıyor olabilir kullanabilirsem kullanayım kullanamazsam bi köşede dursun. yani ne seni sevgili olarak istiyor ne de arkadaş olarak. bence konuşmayı kesmen en mantıklısı olur. Her erkek böyle değildir emin ol ki çoğu böyle konuşsa bile belli bi süre sonra adı konulsun ister ama sen diyorsun ki aylar oldu aylar olduysa o erkek yukarıda yazdığım gibi düşüncelere sahiptir.

1|0
    0|0
    • hımm haklısın sanırım :(

• ilk defa bu kadar hoşlandım birisinden ama buda böyle çıktı :/

• Keşke emin olmadan ''bişeyler'' yaşamasaydın :/

Erkekler Ne Diyor 9

• YA BÜTÜN ERKEKLER TABİKİ BÖYLE DEĞİLDİR AMA ARYIŞ İÇİNDE OLMA BENCE O SENİ BULUR NE İSTERSENDE O OLUR BENCE HERŞEY SENİN ELİNDE BEKLE ZAMANA BIRAK SANA BU ŞEKİLDE DAVRANIŞLAR SERGİİLİYOSADA BENCE YOL VER KARDEŞ O NDAN NE KÖY NE KASABA SANA ŞEHİR LAZIM BENCE

0|0
    0|0
  • Bütün erkekler öyle değil amacını sor ya birde sen sorumu cevaplasan bütün kızlar böylemi amacı ne bu kızın? link

0|0
    0|0
  • sıkıntı ya sende yada o çocukta. belliki çocuk bi ilişki istemiyor seninle en azından duygusal bi ilişki

0|0
    0|0
    • ne istediğini anlayamıyorum ki bir öyle bir böyle :(

• belirsizlik kötüdür. kişi net değilse sıkıntı vardır uzak dur sende

• Adını koymak lazım baksana senden arkadaş olarak bahsetmiş. Bütün erkekler ilgi ister evet gerçek bu.

0|0
    0|0
    • İstiyorum ama arkadaşı olarak görüyor bellki beni artık olmaz zaten sadece öğrenmek istiyorum niçin böyle yapıyor ? :/

• erkekler hep soğuk olmakla suçlandı.erkegin dogasında var bu.

senin dedigine gelince,çocuk kasıyodur kendini,biraz alttan al zamana bırak.

0|0
    0|0
    • Hiç kasan bi tip değil emin ol gayet açık rahat böyle :/

• bende öyle görünüyorum ama bazı şeyleri kasardım oda bana niye soguksun derdi!

• böyle kızlar da var. sen böyle misin? sonuç olarak bütün erkekler böyle değil. bunu paketle ve düzgün birini bul ;)

0|0
    0|0
    • Böyle kızlar derken açıklar mısın lütfen ? tavsiyene uyucam :)

• sen bütün erkekler böyle mi diye sordunya. ben de diyorumki aynı şeyleri yapan kızlar da var. benim bir yılımı çalan biri vardı. senin hikayenden beter. sonuç olarak erkeklerin de kızların da hepsi böyle değil.

• nefes alsa yeter :(

0|0
    0|0
  • Sevmiyor , mantık ilişkisi kurmak istiyor ama beceremiyor. Emin ol buna ve ondan biran önce uzaklaş.

0|0
    0|0
    • Hiç mi umut yok aramız çok iyiydi bir anda böyle oldu ve bizim aramız kötüykende eski sevgilisiyle konuşmuşlar çok korkunç bir durudayım şuann :((

• Umut fakirin ekmeği bacım

• :(

• amacın ne olm senin...

de.

0|0
    0|0
    • istiyorum ama diyemiyorum işte :/

Kızlar Ne Diyor 1

• erkeklerin çoğu kızlarla konuşurken bebeğim canımın içi hayatım fıstık falan derrr.. sen onla çıkmak istediğini aşk olarak anlattınmı ona göre davranır böyle tipler çok çapkın çook.. .d

0|0
    0|0
    • biliyor onu sevdiğimi :(

• umut fakirin ekmeğiii :D bekleme bosuna atsada ne değişecek..

kalbi yanında olmayanın bedeni yanında olsun ister misin ?

• attı ve teşekkürler bebeğim dedi şuan konuşuyoruz bilmiyorum bir ihtimal artık işim şansa kaldı yine :/

Yükleniyor...