Bisiklet kaskı alıcam, ne tavsiye edersiniz?

Bisiklet kaskı alıcam. Forumlar kafamı karıştırdı, ne alsam?Önemli olan hafif ve rahat olması?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sedona marka kasklar hem uygun fiyat hemde yüksek kalite bende sedona kullanıyorum aynı zamanda gopro vb takabilirsin
    Bisiklet sürmeyi kafaya koyduysan kasktan önce bulunduğun şehirde bu türk organizasyon yapanları bul onlarla turlara katıl bir bayan türkiyede tek başına bisiklet sürerse tehlikeli :)
    Köpek kovucu cihazda almanı öneririm heryerden köpek çıkıyo aynı zamanda kendini koruyabileceğin birkaç parça eşya biber gazı ve çakı gibi

1|0
    0|0
    • Geçen de bisikletçi, abi tavsiyesi bisiklet kulüplerine güvenip tanımadığın insanlarla uzak yerlere gitme dedi, napıcağımı şaşırdım :D

• Sedona mv39 düşünüyordum ben de ama bağcıkları rahat değilmiş

• erkekli bayanlı 40 kişiyi aşkın turlara katıldım asıl klüplere güvenilir 5 erkekle gitcek değilsin
      Olabilir dizlikte al aynı zamanda bide dikiz aynası al kafaya sabitlemeli sağı solu görmek önemli :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Elindeki miktar ne kadar?
    Forumlara bakma sen

1|0
    0|0
    • Peki teşekkür ederim ama hangi kaskı tavsiye edersin

• Rica ederim. Sedona al. Model olarak aklimda yok ben klube sedona aldirmistim ve yakin arkadaslarimda sedona aldi gayet memnunlar. deneyerek al sende. Birisi hatta kaza yapti gayette korudu.

• Arai bulursan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...