En son kendinize ne için kızdınız?

Olanlar sizin yüzünüzden, kendi ellerinizle yaptınız. Şimdi dövünmek manasız. Nefret edersiniz kendinizden. Bağırarak, söylenerek öfkenizi çıkartacak kimse yoktur. Birisi canınızı fena sıkıyordur ve o kişi sizsinizdir.

En son kendinize ne için kızdınız?

0|0
157

En İyi Erkek Görüşü

• sen sen sebebi sensin..diyerek doğruldum yatağımdan tam doğrulamadan ,hafif yalpalıyordum, dümdüz duran aynaya bakıp iki tane sebeb yarattım kendime kızmak için, birincisi aynanın bir kaç metre ilerisinde duran ,içinde hiç kalmadığı halde dimdik duran rakı şişesi, ikincisi aynanın bir kaçsantim gerisinde duran yüzüm, neyin yüzünden içtin dedim kendime bu kadar, onun yüzündendi cevabım. ama biliyordum kendi yüzümdendi aslında. belkide sebebi bir rüyaydı . ama o gece görülen bazen korkutan bazen sevindiren bir rüya değildi. rüyaydı ama uyanıkken görülmek isteneninden. içmeden sarhoş edeninden.saçlarımı ovalayarak gittim sonra banyoya.saçları geldi aklıma.ama itiraf edeyim saçlarını unutacak kadar hiç bir zaman içmedim. sonra düşündüm mutluluk nedir. iki kızgınlık şıkkından sonra iki şık daha yarattım kendime. birincisi.bildiğim yaptıklarımmı. ikincisi.yapabileceğimi bildiklerimmi yapmak istediklerimmi.ben ikincisini seçtim.giyindim ve dışarı çıktım tertemiz giyindim inadına. ama inat etmeden gitti elim benle. evimdeyken giydiği mavi gömleğime onun kokusu vardı hatta ön kısmında küçük bir leke. arkadaşım farketti uyardı nasıl farketmessin.kusura bakma dostum aslında farkettim ama ben alkoliğim sen bunu hissedemessin...bunu ben ben ben bilirim.saygılar

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• o kıza, sevgilim olduğu için arkamı dönüp kardeş kardeş yatmayacaktım... sevgilimden ayrıldığımdan beri kendime kızıyorum...

2|0
    0|0
  • geç kalmadan gitmeliydin burdan. hayal ettiğim şeyi yapmalıydım. hiçbir şey için bu kadar kızgın değilim kendime.

2|0
    0|0
  • son yok kendime kızgınlığımda 7 8 aydır sürekli yanlışlar içindeyim,çok güvendiğim patronuma borç para verdiğim için(hayatımın kazığını yedimde),beni benim kadar sevmeyene deli gibi aşık olduğum için,insanlara hakettiklerinden çok fazla değer verdiğim için vs vs vs...yani kendime hep kızgınım hep kızgınım...

1|0
    0|0
  • sabahdan beri kendime kızıyorum dün sporda kendimi zorladım şimdi her yer yerim ağriyor

1|0
    0|0
  • kızgınım pişmanlıklarım için,kızgınım umutsuzluklarım için,kızgınım yapabileklerimi ertelediğim için,kızgınım iyi niyetim için,insafsızlığım ,çaresizliğim,empatisizliğim için,boşa geçirdiklerim için...

1|0
    0|0
  • dişlerimi fırçalamayı unutmuşum bu sabah yine:S

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Sabahları kalkamayıp metro yerine arabayla gelmeme sebep olduğu için çokkk kızıyorum , ağzını burnunu kırasım geliyor ... :)

1|0
    0|0
  • şuanda deli gibi kızıyorum kendime, öyle yüzverip tepeme çıkardımki adam görünen hayvanları şimdi artistlik taslıyolar, ama yeri gelince gerekli şeyler yapılıp, kendilerine bi halt olmadıkları itinayla hatırlatılacaktır!

1|0
    0|0
  • nedeeeeeeeeennn

kpsssyeeee çalışmadımm

neden

yaaa

1|0
    0|0
  • En son yetenek sınavına neden daha çok çalışmadım diye kızdım kendime.

1|0
    0|0
  • 3 senedir nasıl katlandım ona salagm ya

çok sevdım suç sayıldı

hiç sevmedım kabahat

bır hıs dıyor kı bana

ölde kendını arat psıkopata bagladm da :)

2|0
    0|0
  • Bu kadar iyi niyetli olduğum için kızıyorum kendime ,kapıma gelen düşmanımda olsa kızamıyorum ,kıramıyorum zor zamanımda basıp giden dostumda olsa . Bendekide böyle bir gerzeklik işte

1|0
    0|0
  • sabahları rutin olarak işe geç kaldığım için bu aralar sık sık kızıyorum kendime...

1|0
    0|0
  • çok kahve içtiğim için

1|0
    0|0
  • Birine bir şey söyledim , keşke söylemeseymişim. Çok kötü hissediyorum kendimi

1|0
    0|0
  • Okuduğum kitabı yarıda bıraktığım için.

1|0
    0|1
  • insanlara inanıp boş heveslere kapıldığım için kızdım..

1|0
    0|0
  • çok kızdığım bir konu varda napıcam bilemiyorum

0|0
    0|0
  • aklıma ilk geleni yapıp sölememden bıktım her seferinde yapmıcam diyorum ama yine kafamın dikine gidiyorum bu sefer de üzülen ben oluyorum yine =/

0|0
    0|0
  • geçti gitti .

0|0
    0|0
  • Dersler başladığından beri ders çalışmadığım için. Vizelerde napcam ben off :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...